FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dyskoteka na desce
  • Cześć

    Dzisiaj, wracając z pracy, mój "bezawaryjny" rapid postanowił zamrugać do mnie wesoło lampkami na desce. Zapaliły się kolejno abs/ esp, ciśnienie w oponach, układ start/stop, układ kontroli podjazdu. Za moment doszły do tego jeszcze poduszki. Po zatrzymaniu i wyłączeniu silnika okazało się, że nie da się zgasić świateł. Podjechałem pod dom, wyłączyłem silnik i - niespodzianka - światła zgasły. Zmierzyłem napięcie aku. Było w normie. Spadki napięcia przy uruchamianiu silnika max do 11V. Ładowanie jest. Kontrolki palą się nadal. Serwis twierdzi, że żadnej akcji serwisowej dla mojego auta nie ma. Zobaczymy co powiedzą jutro, gdy obejrzą te cuda.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90KM | Beżowa Padlina | MY16 | Bielsko
  • Tak miałem we Fabii. Problemem była spalona żarówka w tyle i komputer dostał świra. Po wymianie (żarówki) było ok.
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy
  • Dzięki za informację. Sprawdziłem wszystkie żarówki. Działają, więc to raczej nie to.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90KM | Beżowa Padlina | MY16 | Bielsko
  • a może pada kostka stacyjki, musisz sprawdzić błędy i wtedy będzie wiadomo gdzie szukać przyczyny
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Jadąc dzisiaj do ASO, wszystkie kontrolki kolejno pogasły. Po podpięciu do kompa błędy prawie w każdym sterowniku ale wszystkie mające związek z błędem czujnika abs prawego przedniego koła.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90KM | Beżowa Padlina | MY16 | Bielsko
  • Dzięki za informacje
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?