FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Szumy z uszczelek drzwi
  • Witam

    Mam problem z szumami ze strony drzwi kierowcy słychać jak szumi i wieje wiatr nawet przy prędkościach 40 km/h a wyżej to już dokuczliwe ;/Drzwi mi raczej nie opadły bo nie widać żadnych odchyłów względem karoserii więc stawiam na uszczelki przed zimą tak mi nie huczały.  ASO uzna mi reklamacje na uszczelki w drzwiach jak myślicie jest sens takie coś im zgłaszać ? 
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • pewnie. zgłaszaj wszystko jak leci
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Ja zgłaszałem i lipa, wg nich nic nie słychać, sam sobie musiałem naprawić.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • ja walcze już od roku byłem z 5 razy jeżeli chodzi o szumy w drzwiach kierowcy i dopiero po wymianie jakiś uszczelek temat zakończony pozytywnie, to teraz pojawiły się w drzwiach tylnych, niby wymienili uszczelki ale po wymianie jeszcze gorzej, w środe dostaje auto zastępcze i będą walczyć z tematem. Jak widać gwizdy i szumy to bolaczka R
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Bo nie wiedza jak naprawić, ja sobie sam naprawiłem, zajęło mi to 2h na dwie strony i po problemie. Jak mam do nich jeździć tyle razy to masakra.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • hmm, ja w sumie nic nie słyszę.
    a lubię sobie wyłączyć radio i słuchać mruku silnika.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • PinkFloyd cale uszczelki wymieniłes?
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Nie trzeba dobrze uszczelnić styk uszczelki, opisywałem jaka jest wada fabryczna przy montażu.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • link?
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • @PinkFloyd, możesz podesłać link do tego opisu? Możecie wskazać ten styk uszczelki (chodzi o róg drzwi? )
    Skoda Rapid SB |1.2 TSI 110 KM | 2016 | Style + pakiet comfort | magic black | PL

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?