FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Miras Blue Race
  • Zrobiło się ciepło więc okleiliśmy z żoną naszego Rapidka. To nasz pierwszy "tuning":):):). Na warsztat poszły listwy progowe, listwa na zderzak tylny i listwy boczne. Takie małe coś a cieszy. W końcu to tylko godzina roboty.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Pełna profeska.Wiadomo żona to zawsze brygadzistka wysokiej klasy;)
  • @Miras gdzie kupiłeś tą listwe na zderzak? 
    Jaki koszt? 
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Fajne te listwy na progi. Czy montaż bardzo kłopotliwy? Są jakieś szablony dzięki którym się je umieszcza w odpowiedniej odległości?
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • @pduda spójrz na Nasze rapidy i mój tam jest sporo zdjęć.Listwy mają naklejkę pod spodem.Mozesz sam miarą wymierzyć jak chcesz żeby leżały i zaznaczyć taśmą malarską i po sprawie.Ważne żeby dobrze odtłuścić miejsce klejenia.Banalny montaż.
  • Tak, tak bez brygadzistki nie dałbym rady:):):). Listwy na progi to oryginalne Skody. Koszt 140 zł. Tak jak opisał Posejdon klejenie jest banalnie proste. Nie używałem żadnych szablonów. Są one odpowiednio wyprofilowane i praktycznie same się układają na swoje miejsce. @konry koszt listwy na zderzak do 107 zł. Idealnie pasuje-polski producent. Nie wiem, czy mogę podać nazwę producenta ale jak chcesz to na priv pytaj.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • To zaszalałem. Druga podłoga w bagażniku założona. 
    20190208_120413.jpg
    4032 x 1960 - 2M
    20190208_120437.jpg
    4032 x 1960 - 2M
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Fajna sprawa! Czy przy tej podwójnej podłodze da radę używać siatki? Jest dostęp do uchwytów?
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Raczej siatkę można użyć tylko na dolnej podłodze. Uchwyty są umieszczone tuż nad nią, więc zakładając ją na górną podłogę to jej nie podniesiemy. Może ktoś z forumowiczów ma pomysł, aby to zrobić. Osobiście nie używam siatki dlatego się tylko domyślam. Dla mnie taka podłoga jest bardzo przydatna, szczególnie na co dzień, gdyż przewożę sporo towaru do sklepu i nie muszę tak bardzo się schylać aby go wyładować. Dodatkową otrzymaną przestrzeń zapełnię mniej używanymi przedmiotami np. latem stolik turystyczny a wyżej dwa rowery:):):).
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?