FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Młodsza siostra Octavia
  • Po wypadku i szkodzie całkowitej Rapidka, nadarzyła się okazja zakupu większej i młodszej siostry Octavii w wersji Clever
    Zdjęcia dorzucę wieczorkiem a wracając do tematu:
    Octavia III FL 1,2 TSI 86KM oczywiście plany zdrobnienia programu sa trzeba wstępnie dotrzeć silniczek, wyposażenie:
    - lampy full led przód i tył
    - klimatronic z czujnikiem jakości powietrza
    - podgrzewane fotele + kierownica
    - Front assist
    - składane lusterka z podświetleniem
    - felgi Triust 17"
    - 2 dodatkowe porty USB z tyłu
    - podświetlenie nóg przód tył
    - comming leaving home + tunel light
    - asystent świateł + inne dodatki

    Na razie przejechane 60Km i różnica jest ogromna w stosunku do R, a silniczek daje rade mimo skromnej mocy, na razie :)

    Plany na przyszłość:

    Program aby przyjemniej się jeździło - zrobione 128KM 250 Nm

    dokodowanie cornerów

    montaż wyciszenia pod maską - zrobione

    aktywacja aktywnego tempomatu

    asystent świateł drogowych

    Włożenie sznura z mikrogumy w uszczelki drzwi na razie przód -zrobione

    Włożenie sznura w uszczelki dolne drzwi - zrobione

    wyciszenie dodatkowe maski i nadkoli matami i pianką - zrobione

    Atrapy wydechu- zrobione

    Staging zegarów - zrobione
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • 1500km i można wrzucać program. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • zdjęcia już są :)
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • A stroisz na 95 czy 98? W Jetroniku ładnie te silnik wychodzi na 98. Jeżeli nie tajemnica to jaki koszt auta? Przy strojeniu na 98 latem trzeba ganiać na 98 a jak jest zimno spokojnie wystarcza 95. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • raczej pozostanę przy 95 wystarczy program na 130km może z jakims bonusem. Taka wersja w katalogu stoi 86000 oczywiście po długiej bitwie kilku salonów udało się zrobić naprawdę fajną cenę :) tym bardziej ze to auto było u dealera w Łodzi
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • na chwile obecna założony został box który został mi z Rapida i autko jest już żwawsze :)
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Gratulacje nowej fury !!! Nie ma tego złego co by na lepsze (auto) nie wyszło :)
    U Zimnego czy Bednarka ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @wojtek2626 napisz za jakiś czas jak spalanie się zmieniło po tym boxie
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa
  • Auto kupione w Auto Sudety z Wałbrzycha najlepsza cena i super podejście do klienta i udało się wyrwać kilka dodatków. Co do spalania to wydaje mi się ze min spadło o jakieś 0,2l ale może to być zbieg okoliczności czuć że łatwiej się odpycha wiec szybciej odpuszczam gaz. miałem BOX-a w R i tam nie zauważyłem różnicy w spalaniu. jak będzie zrobiony program to będzie można więcej powiedzieć czy jest różnica w spalaniu
    octavia3.jpg
    2080 x 1560 - 1M
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • To ile koszuje taka "Młodsza Siostra"?
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • katalogowo wychodziła cos koło 85000 w tej wersji z tymi dodatkami
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Katalogowo to ja wiem ale ile udało się wynegocjować?.
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • rabat prawie 11tyś wiec wydaje mi się ze cena jest spoko tym bardziej ze dodali trochę gratisów
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • To bardzo dobra cena.
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • Cornery już zakodowane tylko wymienić żarówki na LED w halo aby nie straszyły żółtym kolorem i będzie cacy.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • dzisiaj odebrane nowe zabawki :)
    nakładki1.jpg
    780 x 1040 - 203K
    nakładki2.jpg
    780 x 1040 - 282K
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Od tygodnia wskoczył program teraz można już fajnie pojeździć. Ale to nie koniec, w przygotowaniu jest wersja poprawiona i zobaczymy jak wyjdzie.
    octavia program2.jpg
    2080 x 1560 - 555K
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • No 128 km to już można pogadać no te 86 km to masakra:)
    Ile za program?
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • nawet z ta mocą nie było tragedii tym bardziej ze od fabryki ładny bonus był 8KM, cena programu po znajomości 1000zł i będzie lekka poprawa aby dorzucić trochę Nm, ostatnio widziałem Golfa z tym silnikiem ale w Czechach i tam moc była taka sama ale miał 228Nm, zobaczymy
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Dzisiaj śnieżka dostała nowe zabawki
    siłowniki.jpg
    2080 x 1560 - 1M
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • I to jest słuszna koncepcja! :)
    Taka ciekawostka: kolega parę dni temu odebrał Karoq'a Style za ok. 120 tys. i on nie ma siłowników maski! ZONK! A jego maska naprawdę trochę waży. Przy czym ma elektrycznie otwieraną/zamykaną klapę bagażnika...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?