FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Naprawa delikatnych ubytków felgi aluminiowej. Robić?
  • Proszę o radę. Zauważyłem, że mam kilka wgnieceń z boku felgi aluminiowej. Nie jest to bardzo widoczne, ale jednak trochę to szpeci jej wygląd. Dzisiaj byłem u gościa, który naprawia. Stwierdził, że będzie trzeba malować felgę. Mam pytanie, czy ingerencja zakładu naprawiającego felgi może na nią podziałać niekorzystnie? Wgniecenia są niewielkie, ale chyba będzie potencjalnie używał jakiejś szpachli. Mówił, że lakier dobiorą idealnie pod kolor. Jak radzicie?   
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Opcją jest np. masa szpachlowa z aluminium (ca 10 zł) i próbowanie samemu drobnej naprawy. Wszystko zależy, jak dużo sobie życzą za usługę.
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • Za wszystko z lakierowaniem. 150 zł - i dużo i niedużo...
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Wg mnie to sporo, sam mam drobny ubytek, glebokie zarysowanie w jednej feldze ale 150 bym za to nie dal. To tylko felga, ma prawo w wyniku użytkowania miec jakies niedoskonałości, poki nie rzuca sie bardzo w oczy olewam to ;) 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dzięki za rady. Dałem sobie spokój z tym.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?