FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Podrabiane oleje silnikowe
  • Witam
    Mam pytanie czy ktoś spotkał się już z tematem lub co gorzej odczuł na własnej skórze. Na znanym portalu  znajduje się sporo filmów porównawczych typu original vs fake. Czy cena niewiele ponad 140zł za 4litrową bańkę oleju CASTROL EDGE PRO LL 5w-30 (biorąc pod uwagę ceny w ASO i na stacjach benzynowych na poziomie 90zł/L) powinna uruchomić czerwoną lampkę w głowie. Olej oczywiście już wymieniony i teraz mam zagłostkę. Pozdrawiam.
  • Kiedys jak kupowalem Liqui Moly na tym znanym portalu to najpierw napisalem do LM Polska z prosba o info czy dany sklep jest autoryzowanym sprzedawca ich olejow, dostalem potwierdzenie i dopiero kupilem
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Castrol juz jest ciulowym olejem, a co dopiero podrobka ? 
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Nie powiedziałbym że Castrol jest taki zły.Auta służbowe które są zalewane na przeglądach Castrolem śmigają po 300-400 tyś i jakoś silniki,turbiny się nie rozpadają a auta służbowe jak wiadomo nie są oszczędzane.Ciekawe który forumowicz zrobi swoim rapidem 400 tyś (żaden?) Przejedzie max 200 tyś i do sprzedania.
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • Bigi, moja audica zrobiła na castrolu 5w/40 prawie 600tys km i jakoś jeździ do tej pory u nowego właściciela,
    problem castrola polega głównie na tym, że jest bardzo czesto podrabiany, co powiedzą w każdej hurtowni.

    Co do niskiej ceny, kiedyś miałem kumpla w hurtowni i kupowałem olej 30-40 zł taniej niż w przeciętnym sklepie, nie mówie o marketach bo tam olej mega drogi
    RAPID LIFTBACK |1.0 110KM|2018|STYLE PLUS|CZERWONY|40.000KM|PIŁA
  • To chyba drugi najbardziej ppdrabiany olej, Motul tez podrabiany na potęgę.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?