FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Sprzedaż Rapida na rynku wtórnym
  • Po ponad dwóch latach ze mną wczoraj sprzedałem rapida - przejechał dzielnie 110 tyś i poszedł dalej służyć innym. Dzieki za wspólną przygodę! Będę do Was czasami zagladał. Z ciekawostek dodam że po wystawieniu na otomoto sprzedał się w niecałe 12 godzin - rapid to jednak poszukiwany samochód ;)
  • Ile mozna dostac za takiego 4-latka MPI jesli mozna wiedziec?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Na co zamieniłes rapidka?;)
    Rapid SB| 1.2 130 KM do poprawy|MY14| Ambition MAX|Błękit Race|50000|Jastrzębie-Zdrój
  • mój miał uszkodzenia lakiernicze (podrapana maska - gówniarze pod blokiem gwoździem, uszkodzone drzwi i nadkole - w garażu otarłem się o słup - w ubezpieczalni miałem podaną wartość 24 tyś więc opuszczając na malowanie 3 elementów - 22 tyś dostałem.
    Wymieniłem rapida na coś bardziej skomplikowanego elektornicznie - citroen c4 grand picasso ;) - obym nie żałował :D
  • ojjj będziesz żałował.
    u mnie w rodzinie jest kilka citroenów i kilka innych francuskich... to jest tragedyja.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • O kurde francuz XD  bezawaryjności życzę;)
    Rapid SB| 1.2 130 KM do poprawy|MY14| Ambition MAX|Błękit Race|50000|Jastrzębie-Zdrój
  • Mój rapid był totalnym golasem - jeździł tanio, bezawaryjnie ale straszliwie ubogo i po jakimś czasie zaczęło mi to przeszkadzać. Rapida kupiłbym ponownie - ale nie golasa ;)
  • Silniki ddiesla w Citroenie są bardzo dobre, najgorzej przewidywalność i diagnostyka systemów. Vag i jego system sam podpowiada odnotowuje i itp. Citroen to loteria. Np błąd uszkodzony BSI . Ojciec ma 4 letnie C3 przebieg 40 tys km. Serwis karze wymienić BSI za 4 tys zł. Okazało się że błąd generowała słaba masa na tylnej lampie Normalnie paranoja, innych takich kwiatków pełno. Mechanika za to trwała.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @demo87 nie ma co wszystkich francuzów wrzucać do jednego worka. Nie wiem jak jest z Citroenem ale przez 20 lat jeździłem Renault Scenic kupionym w salonie. Przez ten czas nigdy mnie nie zawiódł. Nie miałem z nim żadnych poważnych problemów. Niestety nie wytrzymało podwozie, które zaczęło się sypać. Tak, że nie ma reguły. 
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • takie kwiatki jak PinkFloyd opisuje to standard.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?