FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Problem z Android Auto - błąd
  • Witam, czy ktoś spotkał się z takim problemem - po aktualizacji AA i próbie podłączenia kablem do auta pojawił się na telefonie czerwony ekran z błędem nr 8, postanowiłem więc wrócić do poprzedniej wersji, odinstalowałem nową, zainstalowałem starszą i tu zonk - przy próbie odpalenia aplikacji wyskakuje komunikat:
    Wystąpił błąd
    Wygląda na to, że Usługi Google Play w tej chwili nie działa
    Po naciśnięciu OK aplikacja się zamyka
    Jakieś pomysły co mogło się stać, wcześniej wszystko śmigało bez problemu.
    Telefon HUAWEI P10 lite 
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • u mnie na najnowszej wersji działa.

    natomiast mam inny problem że nie działają inne aplikacje na AA prócz muzyki google i książek. ;] (tzn wcześniej też nie działały)
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Mam najnowszą wersję z 19 października o numerze 3.7.584044 i wszystko działa.Telefon Samsung Galaxy S8+


    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • wszystko masz na myśli że tylko AA czy jeszcze jakieś inne aplikacje?
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Rozwiązanie problemu wyszukane na necie i sprawdzone przeze mnie na telefonie HUAWEI P10 lite 

    - odinstalować Android Auto
    - odinstalować aktualizacje Usługo Google Play (czyli przywrócenie do wersji fabrycznej)
    - zainstalować i uruchomić Android Auto
    - pozwolić aplikacji Android Auto na aktualizację Usługi Google Play.

    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?