FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Autoalarm
  •  Włączyć lub wyłączyć sygnał akustyczny można poprzez VCDS, bez względu na model radia.
  • I to byłby najszybszy i najprostszy sposób sprawdzenia czy w samochodzie jest zainstalowany fabryczny alarm :D
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM@(148KM/229Nm) | MY16 | Style MAX + Emotion | Biel Candy | 135 tkm | Warszawa
  • Witam. A ktos mi powie jak dezaktywowac alarm jak sie włączy?
    Pilotem czy może włożeniem kluczyka do stacyjki?
    Rapid/SB/1.2 110KM/MY15/EDITION/BIEL CANDY/ 25000km/Jaworzno
  • a jakies linki? gdzie tego szukac?
    Rapid/SB/1.2 110KM/MY15/EDITION/BIEL CANDY/ 25000km/Jaworzno
    • sebano87    23:09
      Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem skody rapid 1.2 110KM wersja
      EDITION. Podobno u mnie jest fabryczny alarm. Ktos opisze jak ten alarm
      działa i jak go dezaktywowac jak się zalączy? Własciciel nie dał mi
      ksiazki serwisowej ani instrukcji obsługi wiec nie mam zabardzo gdzie
      poczytac. Dziekuje
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wszystkie instrukcje obsługi w wersji elektronicznej - jak do
    czytania/przeglądania on-line, tak do ściągnięcia, są na stronie Skody. T
    Tam też znajdziesz opis działania, obsługi i serwisu alarmu firmowego.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dziekuje:)
    Rapid/SB/1.2 110KM/MY15/EDITION/BIEL CANDY/ 25000km/Jaworzno
  • Witam. Jezdze juz Rapidem ponad tydzien i dalej nie wiem jak sprawdzic czy mam alarm. Bylem w serwisie skody i gosciu spojrzal po kluczyku i powiedział ze alarm w aucie fabryczny jest. Od Pana, ktorego kupowałem samochod też twierdził, ze alarm jest. Ja próbowałem go uruchomic na różne sposoby:
    1. zamknałem drzwi pilotem i otwierałem drzwi kluczykiem
    2.zamknąlem drzwi pilotem i szyby otwarte. Po minucie czekania wkładałem reke do środka otwierałem drzwi od srodka i nic
    3, Otworzyłem maske od srodka, zamknałem drzwi pilotem i po minucie otworzylem maskę. ALarm sie nie włączył...
    Jakies pomysły?
    Rapid/SB/1.2 110KM/MY15/EDITION/BIEL CANDY/ 25000km/Jaworzno
  • Skody z alarmem na słupku wewnętrznym na wysokości fotela kierowcy mają przycisk wyłączenia czujników ruchu.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Jeśli ASO twierdzi, że alarm jest, to niech pokaże (udowodni), że działa. Skoro twierdzi, że jest i okaże się, że nie zadziała, to niech naprawi...
    Co to za alarm, skoro można do samochodu wejść i nic się nie dzieje?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Jak na słupku nie masz takiego przycisku https://www.ebay.co.uk/itm/SKODA-RAPID-SPACEBACK-2012-ALARM-OFF-SWITCH-BUTTON-5JA962109-/30263099237... To nie masz alarmu. Alarm był płatny, nigdy w serii. Po kluczyku nie poznasz że masz alarm. Ja mam fabryczny i kluczyk niczym się nie różni od wersji bez alarmu. Poznasz po tym przycisku że jest alarm i po skanie vcds-em. Otwórz okno i zamknij drzwi z pilota, poruszaj ręką w środku od razu się właczy. Tak u mnie jest.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Na słupku juz szukałem tego przycisku jakis czas temu i go nie znalazłem. Na to wychodzi, ze alarmu jednak nie ma. Dzieki za odzew
    Rapid/SB/1.2 110KM/MY15/EDITION/BIEL CANDY/ 25000km/Jaworzno

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?