FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio Swing z SmartLink+ - jak załączyć YouTuba?
  • Witam! Czy ktoś z forumowiczów posiadających radio Swing oraz system SmartLink+, zna sposób na przeniesienie obrazu z telefonu na wyświetlacz radia, zależy mi na możliwości oglądania YouTuba na ekranie samochodu.
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • W Bolero MY16: MirrorLink w trybie "1:1" i uruchamiasz YT. Nie działa w czasie jazdy.
    W Swingu (nowy chyba zastąpił Bolero?) powinno być podobnie.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • van_daal mógłbyś rozwinąć jak uruchomić tryb "1:1", czy coś trzeba uruchomić w telefonie?
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • Łączysz fona z radiem kabelkiem. Otwierasz w radiu Mirror Linka. Na dole ekranu masz 3 przyciski (od lewej): [Zamknij aplikację], [1:1], [Ustawienia].
    U mnie, przy pierwszym uruchomieniu, bywa że tego przycisku nie ma. Wtedy uruchamiam dowolną aplikację, wyłączam ją i wtedy ten przycisk już jest.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • sprawdziłem u siebie.

    faktycznie przycisk pojawia się tak jak u ciebie. po wyłączeniu jakiejś apki.
    ale to tyle... on nie działa.

    wygląda to jakby się tylko ekran przeładował i dalej to samo.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • No, u mnie wtedy jest dokładna kopia ekranu telefonu i mogę sobie YT uruchomić. Może twój telefon ma z tym problem?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • galaxy s6

    nie wiem. spróbuję innym.
    mam jeszcze A6
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • U mnie na huawei p10 lite nie pojawiają się te przyciski, wyświetla się komunikat, żeby sprawdzić czy Twoje urządzenie obsługuje Mirror Link
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • Na Samsungu Galaxy S8+ wyświetla się aplikacja YT, jest nawet trójkąt play, ale nie działa.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Wszytko to fajnie wygląda, ale niestety trzeba zrootować smartofna. Szkoda.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • i tylko dlatego ja od razu nawet tego nie czytałem.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Ja mam youtube bez zrootowanego fona. Niestety musiałem wymienić swojego bolero na model że skody Octavii (sam mam rapida z 2016 roku) tzn wymieniłem same bebechy znajdujące się w schowku. Wyświetlacz pozostał stary. Mając Smart linka wystarczy podpiąć smartfona do gniazda USB, ściągnąć aplikacje car tube. Ja ściągnąłem aplikację z jakiegoś amerykańskiego filmiku, gdzie w opisie jest podany link do aplikacji. Zainstalowałem jak pamiętam dwie albo trzy aplikacje powiązane i na wyświetlaczu mam wersję joutube. Działa mi już chyba że dwa lata. Pozdrawiam

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?