FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Charakterystyka silnika 1.2 TSI 66 kW - moment obrotowy, moc, wykres
  • Wykres charakterystyki silnika 1.2 TSI 66 kW:
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • https://www.youtube.com/watch?v=MCB1RD9HncM
    Od 10-tej minuty dokładnie widać kiedy kończy sie moment obotowy. Pokrywa się to z wykresem. 
    Rapid SB | CJZC 1.2 136KM/230Nm | MY2017 | Active | Srebrny | 54000km | Warszawa
  • Na nagraniu mam wrażenie gdzieś ok. 3,7 tys,
    natomiast czy max moment zaczyna się od 1,4 tys obr/min to wątpię...
    Rapid SB | 1,2 CJZC 90KM | MY17 | Ambition | Beż Cappuccino | 70 tys.km | małopolskie
  • Dzisiaj po imprezie rodzinnej miałem okazję jechać R. TSI 90 koni. Bardzo ładnie "wstaje". Myślę że te 1,4 tyś obr to jakieś 90% maksymalnego momentu. Od 1500 silnik się ożywia.
    "Wścieki" autami mam już bardzo dawno za sobą. Tym bardziej mój Ojciec, główny powożący,  72 latek. Utrzymując zakres obrotów między 1600 a 3500 jest bardzo dobrze :)



      
    Rapid SB | CJZC 1.2 136KM/230Nm | MY2017 | Active | Srebrny | 54000km | Warszawa
  • To potwierdza opinie o silnikach 1.2 TSI 8 i 16 zaworowych, które były i są nadal dopracowanymi jednostkami, nie sprawiającymi większych problemów. Szkoda, że zostały wycofane z produkcji. Kto ma taki silnik, pewnie będzie długo z niego korzystał.
    Daje on satysfakcję z jazdy przy firmowym sofcie, przy podkręceniu - jest jeszcze lepiej.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?