FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
VCDS - INFO: Kto i gdzie może pomóc dysponując interfejsem diagnostycznym
  • Prosze aby w tym temacie wpisywały się osoby posiadające kabelki - miejscowość, województwo.Ułatwi to chętnym na adaptację lub testy kontakt z tymi klubowiczami.
    Pozdrawiam,
    Michał

    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM CJZD| MY16 | Ambition MAX | Brąz Topaz Metalic/45000 km/Brzesko
  • Zielona Góra, służę pomocą w przypadku My 2016.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Sochaczew i okolice, Mazowieckie. 16.8.0
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Szczecin, zachodniopomorskie
    16.8.0

    PinkFloyd, a ty co masz bo zapomniałem?
    ;)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Szczecin, zachodniopomorskie Oryginalny w wersji polskiej zawsze aktualizowany do najnowszej wersji VCDS 18.3.1 stan na 12.2017( aktualnie ) + najnowsza wersja BETA
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Olsztyn - Warmińsko Mazurskie - VCDS 17.1.3
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • wrocław, smolec woj. dolnośląskie
  • Może ktoś z Siedlec lub niedalekiej okolicy? Poszukiwany.
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • Małopolska, Chrzanów i okolice Vcds 17.8 Kodowania, adaptacja, kasowanie błędów, diagnostyka.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Posiadam kabel z ali wersja 18.9. Pomóc mogę jednak dopiero zaczynam z VCDS więc na własną odpowiedzialność. Ruda Śląska
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY17 | Ambition + audio | Srebrny | 20k | Ruda Śląska
  • Ja mam vcds 12.12 - w mojej 2014 działa nie wiem jak z nowszymi - obszar pomocy okolice Nowego Targu
    Hyundai I30 1.4
    Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD
  • Mogę pomóc z kodowaniem, mam OBDEleven, kujawko-pomorskie, Toruń 
    Rapid Spaceback | 1.4 TDI | MY16 | FLOTABIEDA | Candy White | 170 000 km | Toruń
  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie VCDS 18.9.0 
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Gdańsk, ori VCDS
  • Zachodniopomorskie, Szczecin, dzielnica Warszewo.

    VCDS: 19.6.2 PL.

    Zakres: szału nie ma, ale: pełny scan, odczyt poszczególnych błędów, zapis stosownych logów, kasowanie błędów - w tym chętnie "pomogę" od ręki.

    Kodowanie: nie na moje kompetencje.

    Koszt: 0 zł, kwestia tylko zgadania czasu i wycieczki "na wieś w góry" (uroki Warszewa :) ).


    szalu_nie_ma.jpg
    1024 x 768 - 119K
    Rapid SB | 1.2 TSI 90KM CJZC S&S MANUAL @ LM Top Tec 4200 5W-30 | MY16 | Ambition | Srebrny | 82000km | Szczecin
  • Warszawa Wawer Falenica. Modele do 2019
    Seat Toledo 4 | 1.2 TSI | rok. 2016 | Wawa
  • Jak coś to ja chętnie tez pomogę Kraków mam vcds i odis
    Rapid LB 1.6 CXMA 115km
  • VCDS oraz VCP cała grupa VAG bez ograniczeń,

    oryginalne z aktywną subskrypcją.

    ODIS możliwość dopisania sterowników CP.

    Warszawa
    Rapid SB | 1.0 CHZC 110 KM | MY18 | AMB | Quartz Grey Metallic F6F6 | 24600 km | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?