FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Problem z wyjęciem tylnej lampy
  • Mam problem z wymontowaniem tylnej lampy... Odkręciłem dwie śrubki mocujące i od strony śrubek lampa siedzi luźno i wychodzi ale od strony drugiej - błotnika - siedzi jak przyklejona... Poruszałem ją we wszystkie możliwe strony, próbowałem nawet podważyć od strony błotnika, ciągnąłem naprawdę z dużą siłą i siedzi jak zaklinowana... Boję się mocniej podważyć żeby jej nie uszkodzić...
    Ktoś ma jakiś pomysł jak ją wyciągnąć? Bo ja już jestem skłonny jechać do ASO - w końcu jak uszkodzą przy wyjmowaniu to wymienią... 
    Rapid LB | 1.0 110KM CHCZ | MY18 | Ambition Max | 163200km | Sosnowiec
  • W rapidzie sb lampa jest raczej tak samo zamontowana wiec z jednej
    strony dwie śruby a z drugiej dwa bolce. Trzeba po prostu mocno
    pociągnąć. Tylko pociągnij od tylu a nie wyłamując na bok
    Dla pewności mozesz poszukać na necie zdjecia lampy i zobaczyc czy rzeczywiscie w liftbacku tez sa takie bolce.
    Rapid SB | 1.2 TSI 132km | MY2014 | Ambition max + panorama | Corrida red | 70000 | Szczecin
  • Demontaż tylnego klosza i tylnego zderzaka:
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • najlepiej to robić w ciepły dzień w OIII jest tak samo mocowana lampa, ja to robiłem w mróz i w jednej lapie pękły te bolczyki ale dobry klej załatwił sprawę.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?