FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio Swing Rapid 2014
  • Witam, zakupiłem ostatnio rapida 2014 rok, z radiem swing cd z prostokątnym ekranem. Samochód posiada połączenie bluetooth z telefonem, dzięki czemu mogę słuchać muzyki itp itd. Mam następujące pytanie, czemu mimo tego, że widać na ekranie deski rozdzielczej połączenie z telefonem, sieć, stan baterii itp, jak również na kierownicy wielofunkcyjnej są przyciski do wybierania głosowego  w menu mogę wybrać dźwięk dzwonka ( na logikę jest to zestaw głośnomówiący do rozmów) to mimo tych wszystkich opcji nie słychac połączenia głosowego, jak ktos do mnie dzwoni muzyka się nie wycisza, czy ja wybierając jakiś numer przez kierownicę to też nie. Może to nie jest model z zestawem głośnomówiącym? Próbowałem różnych telefonów ale bez skutku. Ktos ma jakiś pomysł co może być przyczyną tego że nie słychac w głośnikach rozmowy sygnału itp? O dziwo gdy połączenie jest aktywne osoby z którymi się łączę mnie słyszą. Tylko auto jakby nie przelaczalo rozmowy na głośniki... 
  • to są prawdopodobnie te opcje... :D

    daj fotę tego swinga
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • dobra, nieco zbyt pobieżnie czytałem co piszesz.
    ogólnie... coś jest popsute.

    miałem ten BT. to powinno śmigać.
    na maxi docie jest coś takiego jak rozmowa prywatna prawdopodobnie. klikaj to i sprawdzaj czy coś się zmienia. może jakoś z automatu ci prywatną włącza?
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Nic się wtedy nie zmienia, tylko na telefonie z ikonki rozmowy bluetooth zmienia się na ikonkę rozmowy przez głośnik telefonu... A czy w opcjach MEDIA na wyświetlaczu radia miałeś coś typu Bt-Phone? Albo samo Phone?? U mnie tylko aux, cd, no i czasem bt-audio przy muzyce z telefonu 
  • miałem phone chyba.
    tzn z tego co piszesz to coś kombinowane jest.
    nie wiem. może trzeba by spróbować podmienić moduł BT i zobaczyć jak na nowym. gdyby było bez zmian to zwrot.
    poszukaj może jakiś sprzedawca to oferuje
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Prawdopodobnie coś jest zepsute, ale na wszelki wypadek dopytam: próbowałeś kręcić głośnością? Może masz ściszone całkowicie?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Jeżeli mikrofon lub moduł zepsuty vcds powinien wywalić błąd.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Niekoniecznie. Autodiagnostyka ma swoje ograniczenia i nie wykrywa wszystkiego. Jeśli głośniki normalnie działają a nie działają tylko z BT to uwalony może być jakiś tor wewnątrz radia albo skopane oprogramowanie.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Spróbuj na wyłączonym radiu zwiększyć głośność w momencie łączenia BT samochodu z telefonem lub podczas trwającego połączenia.
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • Instrukcja radia.
    A05_Rapid_Swing_CarRadio 2015.pdf
    2M
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • Próbowałem wszystkiego, na włączonym radiu kręcić, na wyłączonym... Niestety nic to nie daje. W instrukcji żadnych ciekawych wskazówek nie znalazłem, stąd też moja wizyta tutaj. Spróbuję ogarnąć jakiegoś elektryka i dam znać czy to jakiś wewnętrzny problem radia, kabli czy co tam może jeszcze być 
  • Sprawa rozwiązana, dziękuję wszystkim za pomoc czy chęć pomocy, udałem się do elektryka, odpial radio, połączył wszystko na nowo, sprawdził bezpieczniki, zresetowalem radio, odlaczajac akumulator i przywracając ustawienia fabryczne, wszystko działa jak należy... Niby głupota ten zestaw a jak człowieka cieszy ;) jeszcze raz dzięki za pomoc! 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?