FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio SWING - sparowane dwa telefony
  • Nie wiecie może jak sparować jednocześnie przez bluetooth jednocześnie 2 telefony?
    Mam dwa i gdy ktoś dzwoni na drugi niesparowany to muszę przełączać telefony przed odebraniem.
    Widziałem taką możliwość w Octavii, tam chyba był Swing z nawigacją.
    Rapid SB | 1,2 CJZC 90KM | MY17 | Ambition | Beż Cappuccino | 70 tys.km | małopolskie
  • Jak już to raczej Amundsen albo Columbus mógł być. Swing nie ma nawigacji.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Blue Denim | 75000km | Częstochowa
  • Możliwe, że tak było.
    W Swingu nie będzie więc opcji dwóch aktywnych telefonów bluetooth?
    Rapid SB | 1,2 CJZC 90KM | MY17 | Ambition | Beż Cappuccino | 70 tys.km | małopolskie
  • Wątpię... Sam dopiero co zamieniłem go na Amundsen+. Mogę sparować ileś tam telefonów. Ale jak zasadniczo wsiadam z 2 telefonami, oba mają włączone BT. Losowo kto pierwszy ten lepszy się jeden z nich łączy, a drugi ma lipę. I tylko z jednego można korzystać.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Blue Denim | 75000km | Częstochowa
  • To dziwne, u mnie nie ma czegoś takiego jak kto pierwszy ten lepszy. Ustawiam w radiu, który telefon jest priorytetowy i w każdej chwili z poziomu ekranu radia mogę zmienić telefon na inny. 
    Oczywiście którykolwiek telefon zadzwoni, mogę go odebrać i rozmawiać przez bluetooth
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY14| Srebrny | 60000km | Bydgoszcz
  • No właśnie o to mi chodzi. Ja też mam ustawiony jeden na ekranie radia. Jeśli ktoś dzwoni na ten drugi to muszę go ręcznie na ekranie radia ustawić a chciałbym, żeby łączył się automatycznie. Oczywiście z oboma wsiadam w trybie BT.
    Rapid SB | 1,2 CJZC 90KM | MY17 | Ambition | Beż Cappuccino | 70 tys.km | małopolskie
  • Ja mam Bolero MY17, sparowane są dwa na raz, na ekranie jest książka tego kto pierwszy wsiądzie. Odbiera jeden i drugi mimo że są oba sparowane. Jak chce wybrać książkę drugiego muszę ręcznie wybrać drugi telefon jako główny z ekranu. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Jeśli chodzi o wybieranie numeru to oczywiście trzeba wskazać z którego (jeśli się chce poza tym domyślnym) ale odbierać powinny oba bo oba są sparowane. Niestety jeśli ktoś zadzwoni na ten nieustawiony na monitorze radia to trzeba go ręcznie ustawiać jako domyślny. Łatwiej by było gdyby ustawiał się automatycznie :)
    Rapid SB | 1,2 CJZC 90KM | MY17 | Ambition | Beż Cappuccino | 70 tys.km | małopolskie
  • Mi odbiera oba sparowane jak te telefony są w aucie, nie ważne który jest ustawiony jako główny, tylko wybieranie z kontaktów wymaga wybrania tego telefonu z którego chcemy dzwonić. Dwa są zalogowane, dwa działają na raz, z obu odbiorę połączenie z kierownicy i radia jak ktoś dzwoni,  dzwoni się z głównego zalogowanego. Jak chce wybrać kontakty z tego z drugiego muszę go przełączyć jako główny.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Mam identycznie jak PinkFloyd, na takiej samej zasadzie działa również obsługa glosowa
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY14| Srebrny | 60000km | Bydgoszcz
  • @Kamas jakie masz radio?
    Rapid SB | 1,2 CJZC 90KM | MY17 | Ambition | Beż Cappuccino | 70 tys.km | małopolskie
  • Amundsen 
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY14| Srebrny | 60000km | Bydgoszcz
  • Bez sensu. Załóżmy, że są sparowane dwa telefony: kierowcy i pasażera. Dzwoni ten pasażera i nawiązywana jest rozmowa przez BT. Po chwili, w trakcie trwającej już rozmowy, dzwoni drugi tel. (kierowcy). Co wtedy?
    Na mój gust powinna istnieć możliwość wyboru: odbieraj tylko tel. wskazany albo odbieraj oba. Oczywiście dzwoń zawsze ze wskazanego...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Pytanie, o którym radiu Amundsen'a mówimy?
    RNS315 czy o nowszym MIB STD? Bo z tego co widzę większość ma MY14 minimum, a od tego wariantu o ile dobrze kojarzę było to 2 radio...
    Ja mam MY13 i dołożony RNS315. Mogę oczywiście przeparować telefon w radiu, ale wyszukiwanie pomimo jakiejś tam kolejności mam wrażenie jest losowe. Może to zależy od samego BT w telefonie... Na pewno nie działa tak, że mój sparowany jest jako kierowcy i pasażer pomimo włączonego BT w telefonie, też odbiera na głośniku. Chyba, że jest jakaś extra opcja do odblokowania tego czy ustawienia w samym RNS315.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Blue Denim | 75000km | Częstochowa
  • 5L0035680B - dokładny nr mojego amundsena
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY14| Srebrny | 60000km | Bydgoszcz
  • No to mówimy o MIB'ie, w tym nie ma problemu z dwoma telefonami. MIB nawet jako Swing w Octavia czy Superb bez problemu działa z dwoma telefonami na raz.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Blue Denim | 75000km | Częstochowa
  • @van_daal
    jeśli trwa jedna rozmowa i dzwoni drugi telefon to na ekranie wyświetla ci się druga przychodząca rozmowa z nazwą telefonu. Wybierasz wtedy z którego kontynuowana/rozpoczynana jest rozmowa :)
    Rapid SB | 1,2 CJZC 90KM | MY17 | Ambition | Beż Cappuccino | 70 tys.km | małopolskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?