FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Haczyki na zakupy w Scali (doposażenie Rapida)
  • Szanowni forumowicze, pomyślałem o takim doposażeniu naszych Rapidków:

    w Scali są takie wieszaki na zakupy - do montowania na isofix (zaznaczone na zdjęciu),

    Oglądałem Scalę w salonie i wymiar tego isofixu odpowiada temu w Rapidach, pewnie jest jakiś ogólny standard wymiarów.
    (Niestety w salonowym  aucie nie było zamontowanych haczyków )
    Przejrzałem całą etkę online i nie znalazłem ich numeru katalogowego.

    Podejrzewam, że zapewne w grupie VAG, w którymś z modeli aut  już wykorzystano taki pomysł na haczyki.

    Co o tym myślicie? 

    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Temat znany, opisany. Zobacz w dziale Nasze.Rapidy: Srebrna strzała.
  • To nie system ISO fix. ISO fix jest międz oparciem a kanapą. To jest mocowanie top tether i służy jaka trzeci punkt mocowania fotelików które są przypiete do ISO fix. Numer haczyków  57A 867 785  9B9 cena 6.5 zł za sztukę dostępność w aso z dnia na dzień. Te pasują do każdego auta z top tether. 

    A dodatkowo jak by Cię interesowało to do rapida są jeszcze dwa haczyki montowane po jednej i drugiej stronie bagażnika na wysokości lampki.
    Te raczej tylko do rapid Lb.
    http://rapidklub.pl/discussion/871/haczyki-do-zawieszania-toreb-z-zakupami-liftback/p1
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Dziękuję za szybki odzew i pomoc :) Temat do zamknięcia.

    gluszke20 - Rapidkę w te haki o których piszesz, już dawno doposażyłem ;)
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Pasowały bez problemu? Trzymają się mocno i pewnie?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Trzymają się mocno i pewnie, nie użyłem kołeczkakplastikowego,  tylko śrubkiś która trzymała zaślepkę, oczywiście haczyki dedykowane dla spacebacka
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Też je zamontowalem w swoim aucie po obu stronach, bardzo przydatna rzecz i trzymają się mocno. Też użyłem śrub od zaslepek, nawet nie wiem czy byłaby możliwość użycia tych plastikowych kolkow
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY14| Srebrny | 60000km | Bydgoszcz
  • nie bardzo wiem o jakich śrubach mówicie? u mnie po prostu się to wkłada i siedzi bardzo mocno.

    dedykowane do spacebacka ale bez różnicy pasuje w liftbacku.
    a mocowanie to top tether
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Mam na myśli haczyki po bokach bagażnika ( lewa i prawa strona) 
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY14| Srebrny | 60000km | Bydgoszcz
  • Widać ten haczyk na zdjęciu, które wrzucałem
    do tematu dotyczącego montażu gasnicy :) 
    caa87d9132e9e05602bfd0f622bfdb.jpg
    96 x 128 - 3K
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY14| Srebrny | 60000km | Bydgoszcz
  • Kamas - mi ten kołeczek za Chiny Ludowe nie chciał zmieścić się do dziurki w haczyku :)
    (Numer katalogowy spinka N91141501)

    Mullrof - mówimy o śrubce od zaślepek miejsc,  gdzie są montowane boczne haczyki. 

    Warto ją wkręcić.
    1dcfa0305648a2efbb8bdb11592bf7.jpg
    816 x 612 - 245K
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • xd ja nie mam ani zaślepku ani śrubki.
    zmieniałem tapicerkę w bagażniku na tą z boczkami w lb. 

    dobrze wiedzieć że wkręt jest potrzebnt
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • A kojarzycie jaki jest numer części takiego haczyka wieszaka na siatkę/torebkę, który się montuje na prętach zagłówka przednich siedzeń? Nie chodzi mnie o wieszak na kurtkę.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Blue Denim | 75000km | Częstochowa
  • Dziś zamówiłem haczyki na top tether. Czas oczekiwania 14-21 dni. 6,50zl sztuka
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice
  • Ja dziś odebrałem haczyki....niestety jeden jest bez napisów drugi je posiada.,,, ;)
    Dokupię jeszcze jeden, żeby elegancko to wyglądało ;) 


    IMG_20190515_184636.jpg
    1280 x 960 - 446K
    IMG_20190515_184640.jpg
    1280 x 960 - 485K
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • To po co odbierałeś jak dwa różne Ci dali?
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice
  • Śpieszyłem się, zapakowane były w woreczki. Dokupiłem nowy i nie ma problemu - koszt niewielki.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • A mieli na stanie? Mi powiedział że nigdzie nie ma, trzeba czekac14-21dni.
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice
  • Mieli jedną sztukę, podejrzewam, że ten z napisami.Drugi sprowadzili  w ciągu bodajże 4 dni. 
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Dzis juz odebralem. Oba z obrazkami:)
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?