FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Trzeszczenie przy maksymalnym skręcie kół
  • Witam wszystkich,
    Od pewnego czasu (nie jestem pewny czy od początku) podczas parkowania tyłem z maksymalnym wychyleniem kierownicy w jedną lub drugą stronę słychać z przodu, chyba z okolicy kół, dość głośne, nieprzyjemne trzeszczenie/chrobotanie. Tym bardziej mnie to dziwi, bo auto jest z 2019, a przebieg to około 1200 km. Nie występuje to za każdym razem. Czyżby coś ze wspomaganiem? Czy ktoś się spotkał z takim czymś?
    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | 2019 | Ambition | 14 000 km | Ruda Śląska
  • Podnieś przód, zapal silnik, wrzuć wsteczny i skręć kiero, zobacz, czy coś się dzieje. Ale to nie musi wystąpić, jak zawieszenie nie jest obciążone. Albo na dużym pustym placu (z drugą osobą) sprawdź, czy też występują jakie odgłosy przy cofaniu. Im dokładniej zlokalizujesz miejsce odgłosów, tym lepiej.
  • Mam to samo nie zdiagnozowalem jeszcze tego, występuje to zawsze przy 1 odpaleniu i jak masz pełen skręt i wsteczny
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?