FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spadek obrotów przy przyspieszaniu
  • Witajcie,
    Próbowałem znaleźć podobny wątek, ale chyba nie ma takowego, więc postanowiłem założyć nowy (jeśli przeoczyłem podobny, to nie linczujcie).
    Ostatnio zauważyłem, że czasem jadąc czy to na obwodnicy miejskiej, czy na trasie, podczas przyspieszania na "za niskim biegu" i obrotach silnika rzędu 1600-1800 (zdarzało się to na 4 i 5 biegu), w momencie dodania mocniej gazu silnik tak jakby na chwile stracił moc i się lekko przydławiał. Odpuszczałem wtedy gaz i przy wolniejszym dodawaniu szedł normalnie. Nie wiem czy to już może kwestia turbiny? W styczniu był wymieniany kompletny rozrząd. Przebieg auta 67tys km. Ktoś miewał podobne objawy?
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok
  • Czemu był wymieniany rozrząd?
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • W jakim stanie są świece? Kiedy je wymieniałeś?
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Rozrząd był wymieniany ze względu, że było już go słychać przy uruchamianiu "na zimnym" jak trzepał o obudowę. Po wyjęciu był lekko rozciągnięty w porównaniu do nowego. Świece nie wiem w jakim są stanie, będzie trzeba wymienić.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?