FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Tylny, środkowy pas bezpieczeństwa - nr VAG
  • Witam serdecznie, potrzebuje nr seryjnego tylnego środkowego pasa bezpieczeństwa w naszym Rapidku.
    Który pas z grupy VAG będzie pasował do naszego auta?
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • 5JA857807A środkowy pas tylny.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Ciężko dostępny element w serwisach aukcyjnych...może pomożecie odnośnie pasowania innych montowanych w modelach skody/seata/vw/audi ? :)
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • A pytałeś o dostępność i cenę w ASO?
    Chyba, że zdecydowanie wolisz używkę.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Zdecydowanie chodzi mi o używkę. Mam tylne oparcie kanapy z podłokietnikiem (do Toledo IV) - kupiłem na alledrogo ;) Niestety pas jest obcięty. Udało mi się wymontować (bez rozpruwania tapicerki) zwijacz pasa.

    W mojej ocenie niewykonalne jest ściągnięcie tapicerki, bez  jej rozklejenia z  oparcia, które posiadam (bez podłokietnika) w celu przełożenia zwijacza pasa. 

    Pasy do Rapid/Toledo ciężko dostępne :( Nówka  w ASO około 500 zł...

    Na portalach przede wszystkim  sprzedają oparcie wraz z zamontowanym pasem.

    Tak dziś oglądałem pasy w Octavii III - wydaje mi się, że pasowałyby, ale nie jestem pewien w 100 %...
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Jeżeli Toledo jest blizniakiem R, a w R tylne oparcie z podłokietnikiem jest do zdjęcia i ponownego założenia, to może i w Twoim Toledo tak jest?
    W każdym razie, tylna kanapa cała - siedzisko jak i oparcie jest do rozłożenia na elementy pierwsze a następnie do złożenia w jedną całość.
    Można by spróbować w kraju producenta R zapytać o taką część i jej koszt. Bo jednak cena jaką podałeś jest co najmniej intrygująca.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • jercen znalazłem inne rozwiązanie tylko potrzebuje od Was informacji, może wiecie.. czy  ściągnięcie zszytej pętelki pasa środkowego z tego mocowania jest możliwe bez jej prucia?

    Wtedy bym sobie poradził, bo mam pewien pomysł...


    Adnotacja 2019-08-07 173906.jpg
    530 x 525 - 53K
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Jeśli to ucho z  pręta nie jest zgrzane to idzie trochę rozgiąć i wtedy zsunąć pas.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?