FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Miska oleju
  • Witam!
    W czasie urlopu doszło do awarii miski oleju, pień wyrósł jak z pod ziemi. Pękła misa, jako że przebywam na urlopie nie mam za dużo opcji, a czas goni. Orientuje się ktoś jaki jest koszt takiej miski? Gościu w sklepie chce wcisnąć mi ją za 550zl. Trochę przesada czy norma?
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia
  • Cześć,
    Sprawdź na intercars.pl (uwaga mechanicy mają tam duże rabaty, więc cena na stronie którą zobaczysz  może być zawyżona). (na szybko sprawdziłem ceny misek do skody są w przedziale 180-500 w cenie "dla Kowalskiego")
    Zadzwoń do najbliższego ASO.


    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź
  • Po co ma dzwonic do aso, tam mu wywala cene z kosmosu, przejrzyj lepiej oferty na alledrogo i wyciagnij srednia
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Miskę radzę kupić oryginalna. Materiał w  zamiennikach jest, delikatnie pisząc, wątpliwej jakości. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @gross81 -"Po co ma dzwonic do aso, tam mu wywala cene z kosmosu" - tu się nie zgodzę, czasami można sie zdziwić ;)
    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź
  • Niestety miski olejowe "w zamienniku" mają też często wadę, że są zwichrowane i niedokładnie przylegają do bloku. Najlepiej przed montażem położyć na płaskiej powierzchni i zobaczyć czy przylega całą powierzchnią.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Jeżeli chodzi o miskę do 1.2Tsi 110km to nie ma jej dostępnej w necie, w intercarsie nie mają jej w ofercie, jedynie w skodzie była możliwość zamówienia i odbiór na następny dzień za 830zl. Jako, że stało się to w środku lasu nie miałem wyjścia musiałem zaufać miejscowemu mechanikowi. Na lawecie zajechałem do jego warsztatu. Załatwił nową michę za 350zł, olej plus filtr 200zl, robocizna 150zl,laweta 50zl
     Co to za cudo nie mam pojęcia, będę obserwował. Ważne, że dotarłem do domu. Jutro podniosę auto i zobaczymy co tam jest. Jakby coś się działo zawsze można wymienić. 
    Oryginalna micha grubość blachy aluminiowej 1mm. Później wrzucę zdjęcia. 
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?