FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Podłączenie telefonu Samsung A8 (2018) do SmartLink+
  • Witam
    Odbieram auto dopiero w grudniu , ale mam pytanie czy za pomocą SmartLink+ da się podłączyć telefon Samsung A8 (2018)
    a konkretnie wyświetlić google maps ? Może ktoś ten telefon podłączał . Nie widzę go w kompatybilnych urządzeniach. A bluetooth i zestaw głośnomówiący ? 
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • Przez android auto, poszukaj na yt jest film razem z linkiem gdzie to pobrać na telefon
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia
  • Chciałem tak spróbować , ale czy będzie kompatybilny ? Zobaczymy
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • Jest kompatybilny. Mam A8 2018 i działa ze Skodą 
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Witam.
    Czy po lutowej aktualizacji A8 nie ma problemów z bluetooth ?
    Do tej pory nie było problemów z zestawem głośnomówiacym , a teraz pokazuje , że telefon jest podłączony , za chwilę rozłączony bo problemy z jakimiś protokółami i tak
    w kółko . Podejrzewam skopany soft w telefonie , a było tak pięknie.
    Pozdrawiam
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • Coś jest na rzeczy. Mam Samsung A40 i od niedawna (możliwe, że od aktualizacji) cały czas łączy i nawet jak się uda to po chwili rozłącza. Jakiś błąd z profilami A2DP. Czasami muszę włączyć i wyłączyć bluetooth w telefonie aby się połączyć. Nie łączyłem tego z aktualizacją ale teraz wydaje się że to może być to.
  • Niestety mam ten sam problem - od jakichś 2 miesięcy Samsung Galaxy A 40 rozłącza co chwilę bluetooth. Myślę, że to kwestia jakiejś aktualizacji softu w telefonie, bo od zakupu telefonu - październik 2019 nie było problemów. Czy ktoś z Was wie jak rozwiązać ten problem?
    Rapid LB/110KM/2019/Style/Szary Quartz/27000/Warszawa
  • Z drugiej strony mam opaskę HUAWEI i połączenie z A8 jest nonstop i nie zauważyłem jakiś problemów z rozłączaniem
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • "Szanowny Panie,
    na naszej stronie
    skoda-auto.pl, proszę w lupce wpisać update portal. Może Pan wpisać
    numer VIN pojazdu, po czym ukażą się dostępne aktualizacje, również
    Bluetooth. Jeżeli natomiast nie będzie dostępna, zalecam kontakt z
    serwisem."
    Aktualizacji ni ma . Ciekawe czy tylko Samsung tak zdechł.
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • Witam u mnie w A8 działa bez problemu 
    Rapid LB|1.2 CJZD 110KM|MY17|AMBITION JOY|Srebrny Brilliant|200 km|Jastrzębie Zdrój
  • Po aktualizacji android do v. 10 bluetooth zaczął działać, mimo że czasem wyświetlają się jakieś komunikaty z błędami
    Rapid LB/110KM/2019/Style/Szary Quartz/27000/Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?