FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
W jaki sposób nasmarować prowadnice szyby kierowcy ?
  • Potrzebuje dostać się do prowadnicy szyby aby ją nasmarować bo zaczęło skrzypieć.
    Czy wystarczy zdemontować tylko uszczelkę czy trzeba zdemontować boczek drzwi?
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • W dziale ZTS masz Demontaż panelu bocznych drzwi z opisami, fotkami oraz dyskusją. Warto zapoznać się z tym wątkiem jak i podobnymi.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • jercen szukałem ale nie mogę znaleźć takiego wątku.
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • mirek515 dziękuję 
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Po wpisaniu w wyszukiwarkę "demontaż panelu drzwi" wyskakuje wiele podpowiedzi czy filmów.
    Na drugiej pozycji jest link do naszego forum: Demontaż panelu drzwi bocznych - Forum SKODA RAPID.
    Jak by nie patrzeć, to ten wątek jest do uchwycenia jeszcze na inne sposoby. 
    Czyli można, tylko chcieć.
    Jest to również zachęta do wyszukiwania wielu innych tematów, związanych z Rapidem, które są nie tylko na necie, ale często bardzo dobrze opisane na Rapidklubie. Tylko szukać i korzystać :)  
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?