FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Nie działa pilot - bateria ok
  • Panowie, dopadła mnie po prawie 6 latach chyba pierwsza usterka. Wczoraj podczas powrotu z supermarketu nie mogłem otworzyć z pilota samochodu. Pomyślałem ze bateria i dzisiaj wymieniłem na inna (nie nowa co prawda) i efekt ten sam. 
    Na komputerze żadnych wcześniej komunikatów o słabej baterii, teraz tez zero jakichś błędów czy kontrolek. Odpalić mogę samochód, na pilocie dioda miga ale żadnej reakcji nawet z super bliska. Baterie pomierzone trzymają 3v. 
    Co na szybko w domowych warunkach bez vcdsa można zrobić zanim udam sie do serwisu ?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Mi też padł kluczyk dioda na drugiej baterii w ogóle nie mruga. Diagnoza wymiana płytki w pilocie koszt 200 zł w Krakowie.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Może się od(se)parował? Spróbuj procedury parowania - znajdziesz w necie (Youtube).
    Jak nie pomoże to serwis.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • U mnie podobna sytuacja jak u was. Pilot jakby działa. dioda mruga, raz OK, raz tak słabiutko. Ale nie otwiera ani nie zamyka już. Natomiast co mnie zdziwiło to to, że ten niedziałający pilot jakby delikatnie "spuchł". Przycisk od otwierania klapy bagażnika się wybrzuszył. Wyraźnie wystaje poza "linię" pilota. A przed chwilą próbowałem parowania i pilot po włożeniu do zamka drzwi zaczął działać (przynajmniej na razie) - nie musiałem wkładać go do stacyjki.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 | Ambition MAX | błekit | 32200km | Łódzkie | 6,5 l/100km w motostat

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?