FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jak to jest że na ulicach nie widać Rapidów???
  • Jednego Speca widuje też umnie ale na tablicach Raciborskich
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Po Żorach też kilka jeździ , space i lift.  Ale mnie to akurat cieszy , że nie ma ich za dużo ;-)
  • W Gdańsku sporo jest wersji liftback (tylko obok mojego stoją dwa inne), z kolei spaceback'a mijałem jedynie kilka razy... niestety nowej octavii jest więcej.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Rapid LB | 1.2 TSI 85KM | MY15 | Ambition MAX | Szary Metal Metalizowany | 13000km | Białystok
  • Ja w Gdańsku wczoraj widziałem trzy Rapidy. W tym dwa spaceback'i.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Też w Gdańsku widziałem spacebacka - białego ze szklanym dachem, wyglądał kozacko (nie tak kozacko jak mój czarny lift, ale całkiem całkiem...;-) )
  • U mnie (miasto 18 tys.) są 4 Rapidy: 3xliftback, 1xspaceback.
  • Fakt że i w W-wie słabo widać Rapida.A już 1.4 tsi z charakterystycznym mini spojlerem z tyłu (chyba tylko w tym modelu) to widziałem tylko swój.
    LB 1.4 TSI DSG MY14
  • Ja jeszcze w W-wie z tym spoilerem widziałem srebrnego :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • A jak ten spoiler wygląda?
    Co do widoczności Rapidów w Wawie to ja ich widzę dość sporo, co jakiś czas mijam jakiegoś lub widzę zaparkowanego.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • "Jak to jest że na ulicach nie widać Rapidów???"
    Ha! A jaki jest rekord aktualny czekania ;)

    Jakieś 3 miesiące temu się przeraziłem że w 1 dzień w Warszawie widziałem chyba z 15 szt.
    brrrrr.... ;)

    "A jak ten spoiler wygląda?"
    a tak
    https://plus.google.com/photos/107274027375779484778/albums/6065347460471219265?authkey=CKH2p4Du6t3zjgE

    i też od czasu do czasu zagląda do Warszawy razem z resztą auta i właścicielem nawet.

    ps. czy tutaj działają BBCode, albo jakieś inne znaczniki do cytowania i formatowania?

  • @kros ze spojlerem prezentuje się bardzo fajnie!

    odp. ps niestety znaczniki nie działają, taki skrypt forum
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Dziękuję :)
    Najciekawsze jest to ze gdyby się dało zamówić ten silnik bez spoilera to kupiłbym bez.
    I teraz bym żałował :)
  • ten spojlerek jest fajny
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • kros a ile kosztuje ten spoiler na LB 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • On jest w komplecie z silnikiem 1.4
  • ale mozna go dokupic w salonie jest w akcesoriach tylko nie ma ceny
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • Nie wiem ja się nie znam, ja tylko sprzątam
  • Dzisiaj jadąc do pracy na trasie Mińsk - Wa-wa mijałem trzy Rapidy, więc trochę się już ich kręci po drogach
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Różne spostrzeżenia co do ilości Skody Rapid na ulicach zdają się być powodowane takim to odczuciem.Posiadamy naprawdę znakomite auto (użytkowość,silnik,koszty serwisu itd.) a tu wydaje się że ich jest stosunkowo mało w porównania do używanych "prewet"  czasem w podobnej cenie.Powody?
    1.Jakiś głupie przekonanie że Skoda to jakaś gorsza marka niż np. świerzo po dzwonie BMW 5 w tej samej cenie.W moim uznaniu Skoda Rapid niema konkurenta (szczególnie uwzględniając koszty części i ilość prywatnych warsztatów ogarniających temat)
    2.Producent nie wyrabia z ilością zamówień.Należy pamiętać że polski rynek nowych aut to rynek drugo czy trzeciorzędny dla VW
    3.Nowy model samochodu stąd bardzo płytki rynek używanych aut który jest podstawowym rynkiem samochodów w Polsce.
    4.Świadome działanie koncernu VW.Zrobili coś tak fajnego że obawiają się teraz "zjadania własnego ogona" czyli spadku sprzedaży Golfa
    Proszę kolegów o uwagi.
    LB 1.4 TSI DSG MY14

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?