FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam  serdecznie  mam pytanie czy ktoś z.Panstwa wymieniał  radio w rapidzie  ? Posiadam  rapid  2016r 1.2tsi  właśnie wymieniłem  na radio z androidem  i mam problem  z canbus  w radiu mam ustawione  vw-skoda ale by brak  komunikacji. Miał ktoś coś podobnego?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz
  • Do nowszego Rapidach po lifcie od wersji MY16 nie.podłaczysz po canie znamiennika chyba że Chińczycy coś wymyśla.na arzie te radia są do MY 15 rocznik do 2014.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Działa tylko can chyba z wybraniem  golf  7
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz
  • Nie wiem czy kupiłeś radio bezpośrednio z Chin czy od kogoś u nas na miejscu. Jak w chinach to tam często sprzedawcy piszą, że jak masz auto nowsze niż 2015r. to musisz ich o tym poinformować.
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • Kupiłem radio u nas . Jeśli chodzi o rapida  to nie było napisane  jakie roczniki. Kostka iso była dużo mib.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz
  • Odgrzewam temat.
    Poszukuje adaptera CAN do sterowania radiem z kierownicy w MY16/17
    Ktos cos widzial, wie?
    Teamt troche mnie przygniot :(
    RAPID Spaceback | 1.2 90 KM CJZC, chip 126KM 230NM| MY 2017, prod 22 tydzien 2016 | Ambition | Bialy | 45 000 | Wroclaw
  • W tych rocznikach jest inny protokół can i możesz.miec problem
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Widziałem kiedyś na ali radio z androidem, zamontowane u rosjanina w rapidzie my16. (radio kosztowało coś około 700 zł) Pisał, że musiał dokupić dodatkowy moduł can bus. Z tego wynika, że takowy już jest opracowany. Na kilku ogłoszeniach z radiami do vw/skoda myfriendy piszą, aby ich poinformować czy samochód jest z rocznika 15/16/17 to wskażą co kupić dodatkowo. Poszukaj na ali a na pewno coś znajdziesz.
    A tak na marginesie sam przymierzam się do zakupu radia z Androidem do swojego Rapida my16. Tylko, że te tańsze mają podświetlenie pokręteł i przycisków czerwone (do typowego waga). Zakup droższego raczej odpada. Jakie problemy napotkałeś przy zmianie radia? Domyślam się, że wymieniałeś ramkę, jeśli tak to na jaką?
  • Panowie i jak to jest z tymi radiami wkoncu ? Ktoś w temacie ? Mój rapid jest z końcówki 2015 modelowo 2016 niby i chce mieć lepsze radio z mapami Google itp. Na pewno mam kostkę quadlock do radia 
    Rapid Spaceback | 1.4 TDI | MY16 | FLOTABIEDA | Candy White | 170 000 km | Toruń
  • Cześć.
    Wymieniłem w swoim aucie (R2014 MY15) radio z Blues'a na Chińczyka z Alli.
    Radio działa, komunikacja po Can również (radio pokazuje otwarte drzwi, poziom paliwa i inne pierdoły), ale w module 56 - Radio mam cały czas błąd - Nie można połączyć się z wybranym modułem. O ile błąd jest całkowicie zrozumiały (brak oryginalnego radia), o tyle nie mogę z poziomu Can-Gateway wyłączyć komunikacji z modułem 56. Gdy tylko to zrobię otrzymuję błąd - Moduł zakodowany nieprawidłowo. Czy da się to jakoś pozmieniać żeby w AutoScan'ie nie wywalało błędu radia? Nie żeby mi to jakoś specjalnie życie utrudniało, ale lubię mieć wszystko tak, jak być powinno :). Pozdrawiam.
    Rapid LB | 1.2 CBZA | MY15 | Active | Silver | 196000km | Wrocław
  • akie rzeczy ci pokazuje na radiu? fajne jakieś. co to za radio?

    oryginał mib std2 pq nie pokazuje takich rzeczy
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Radio to Chińczyk z Ali, 7" Android takie coś -
     https://a.aliexpress.com/_m01QQYt , pokazuje otwarte drzwi, poziom paliwa, płynu w spryskiwaczach, RPM silnika, aktualną prędkość, ładowanie Aku i info o zapiętych pasach. Do tego jak podepniesz OBD to wszystko co wypluje Torque (apke można zainstalować). Jakościowo pod względem materiałów czy responsywnosci fabryczne radia wypadają lepiej, ale ceną i funkcjonalnością nawet ten Chińczyk zjada oryginalne radyjka na śniadanie (kamera cofania, bluetooth, wifi, USB/micro sd, YouTube, Spotify, mapy google, Torque, ... możnaby wymieniać do jutra)
    Rapid LB | 1.2 CBZA | MY15 | Active | Silver | 196000km | Wrocław
  • spoko to radyjko, nawet nie drogie.


    teraz mam już oryginał to dla feature nie ma co kombinować ;] obejdę się ale gdyby kilka lat temu coś takiego było dostępne to bym chyba w to poszedł
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Ja się skusiłem, bo na urodzinową promocję Aliexpress wskoczyła promocyjna cena - 379 pln z wysyłką z Polski. Żal było nie kupić :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA | MY15 | Active | Silver | 196000km | Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?