FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Błąd tempomatu
  • Bardzo rzadko w moim Rapidzie ale kilka razy do roku pojawia się na postoju błąd tempomatu (ikonka tempomatu z wykrzyknikiem). Zazwyczaj się dzieje tak, że czekając pod budynkiem na odpalonym silniku (po przyjeździe z pracy) system S&S wyłącza silnik, po pewnym czasie załącza i czasem się pojawia nieszczęsny błąd/ikonka na liczniku.  Po wyłączeniu i włączeniu samochodu błąd znika. Naturalnie jak jest błąd to nie da się korzystać z tempomatu. Auto było 2 razy w ASO ale mówili mi że żadnego nie znaleźli błędu/żaden błąd się nie zapisał. Znacie może przyczynę, ktoś z takim problemem się spotkał?
    Ponownie zgłosiłem do ASO ale czekam na info od nich czy "sobie poradzą" za trzecim razem czy mam wybrać inny serwis.
    Rapid LB I 1.0 110KM I 2019 I Elegance I czarny magic I 45000km I Bieruń
  • Przez 3 lata kilka razy też miałem taki błąd , ale od dłuższego czasu jest ok. Te komunikaty są czasami o kant dupy potłuc np. przepalona żarówka z tyłu , a wszystkie sprawne .
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?