FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zamykanie szyb "na raz"
  • czy w Rapidach jest opcja żeby zamknąć szyby klikając tylko raz a nie trzymając przycisk do momentu domknięcia ? \
    szyba od kierowcy da się tak zamknać - cyk i sama dojeżdża a pozostałe muszę trzymać do końca.
    Rapid SB | 1.0 TSI 110KM | MY2019 | Ambition +Audio +zimowy I | Błękit Race | 66000km | Szczecin
  • Niestety,  jest tak jak napisałeś, autodomykanie jest tylko dla szyby kierowcy.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • Ewentualnie pomyśleć nad przyciskami z octavii 3 tam wszystkie mają automat. Wiem że na pewno wtyczką się różnią.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Podajesz niesprawdzone informacje. R nie ma w szybach dojazdówek (krancówek). Sama zmiana przycisków nic nie da. Chyba nie do końca wiesz jak działa elektronika drzwi. 
  • też pomyślałem, że to zły trop...
    kojarzę jakiś temat sprzed kilku lat że to kwestia braku "modułu komfortu"
    @malutki - może znasz jakiś patent na poprawę wygody w R? nic się nie da zakodować ?
    Rapid SB | 1.0 TSI 110KM | MY2019 | Ambition +Audio +zimowy I | Błękit Race | 66000km | Szczecin
  • Co do otwierania/zamykania szyb w R zostało już sporo napisane, ale ogólnie - jest lipa. To nie tylko kwestia przycisków w drzwiach ale wręcz całej elektroniki do drzwi, do sterowania szybami. Na rosyjskich i czeskich forach były opisy dołożenia sterowania szybami, ale to wiąże się ze sporymi finansami tak i nakładem pracy i wieloma przeróbkami. Jak komu zależy, ma forsę i czas na dłubanie, to to jest droga. 
    Zdecydowanie większości pozostaje rozwiązanie fabryczne, które niestety nas nie satysfakcjonuje. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wersja ELEGANCE MAX miała taka funkcję zamykania w przełącznikach dwustopniowych.
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • Mirek515 masz taką wersję? Zrób zdjęcie numeru panelu sterowania szybami.  Jestem bardzo ciekawym.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Niestety Rapida sprzedałem w 2019 r. 

    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?