FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zamykanie szyb "na raz"
  • czy w Rapidach jest opcja żeby zamknąć szyby klikając tylko raz a nie trzymając przycisk do momentu domknięcia ? \
    szyba od kierowcy da się tak zamknać - cyk i sama dojeżdża a pozostałe muszę trzymać do końca.
    Rapid SB | 1.0 TSI 110KM | MY2019 | Ambition +Audio +zimowy I | Błękit Race | 66000km | Szczecin
  • Niestety,  jest tak jak napisałeś, autodomykanie jest tylko dla szyby kierowcy.
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 56 000 km | Wrocław
  • Ewentualnie pomyśleć nad przyciskami z octavii 3 tam wszystkie mają automat. Wiem że na pewno wtyczką się różnią.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Podajesz niesprawdzone informacje. R nie ma w szybach dojazdówek (krancówek). Sama zmiana przycisków nic nie da. Chyba nie do końca wiesz jak działa elektronika drzwi. 
  • też pomyślałem, że to zły trop...
    kojarzę jakiś temat sprzed kilku lat że to kwestia braku "modułu komfortu"
    @malutki - może znasz jakiś patent na poprawę wygody w R? nic się nie da zakodować ?
    Rapid SB | 1.0 TSI 110KM | MY2019 | Ambition +Audio +zimowy I | Błękit Race | 66000km | Szczecin
  • Co do otwierania/zamykania szyb w R zostało już sporo napisane, ale ogólnie - jest lipa. To nie tylko kwestia przycisków w drzwiach ale wręcz całej elektroniki do drzwi, do sterowania szybami. Na rosyjskich i czeskich forach były opisy dołożenia sterowania szybami, ale to wiąże się ze sporymi finansami tak i nakładem pracy i wieloma przeróbkami. Jak komu zależy, ma forsę i czas na dłubanie, to to jest droga. 
    Zdecydowanie większości pozostaje rozwiązanie fabryczne, które niestety nas nie satysfakcjonuje. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wersja ELEGANCE MAX miała taka funkcję zamykania w przełącznikach dwustopniowych.
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 80 000 km
  • Mirek515 masz taką wersję? Zrób zdjęcie numeru panelu sterowania szybami.  Jestem bardzo ciekawym.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Niestety Rapida sprzedałem w 2019 r. 

Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 80 000 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Dzięki Tobie forum będzie funkcjonowało nadal!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?
https://www.compero.pl