FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Kasowanie danych
  • Po kasowaniu wymiany oleju i przeglądu zostały dane jak w załączniku.
    Jak te dane przywrócić do danych rzeczywistych po uruchomienie silnika nie dane długookresowe?
  • Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie, to aby zmienić dane "długookresowe" na dane "od uruchomienia" musisz wcisnąć pokrętło (rolkę wyboru danych na wyświetlaczu) znajdującą się na kierownicy po prawej stronie.
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • W poprzednim ustawieniu dane jak w moich załącznikach kasowały się po dłuższym postoju i nie były to długookresowe.
  • Możesz zrobić zdjęcie prawej manetki? Masz na jej końcu przycisk kołyskowy? 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Przesyłam zdjęcie .
    5.jpg
    2917 x 2528 - 452K
    6.jpg
    2514 x 1617 - 245K
  • Co się stanie jak zrobię ustawienie fabryczne?
    Które z tych na zdjęciach?
    7.jpg
    2957 x 2572 - 777K
    8.jpg
    2983 x 2396 - 792K
  • Zazwyczaj po naciśnięciu (wyborze danej opcji) masz możliwość wyboru lub potwierdzenia danej opcji wyboru. Nawet jak przez przypadek naciśniesz - to dalej masz kolejną opcję. Wg instrukcji: W tym menu można przywrócić pojedyncze ustawienia lub wszystkie ustawienia jednocześnie. 
    Spróbuj - nic nie uszkodzisz - może nastawy liczników skasujesz. Niezależnie od tego, samochód dalej będzie jednakowo się zachowywał.  
    Poprzednio wspomniałem o zdjęciu. Po czasie dołożyłeś zdjęcie prawej manetki, ale na zdjęciu już obciąłeś prawą krawędź manetki. Sprawdź, czy masz takie zakończenie manetki. 
    prawa manetka.jpg
    593 x 482 - 135K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Nie ma takiego zakończenie manetki.
    Chyba zostaje tylko serwis.
    9.jpg
    2992 x 1691 - 410K
  • A z poziomu radia nie masz możliwości przełączania na pozostałe wskazania zużycia? 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Krótkie wciskanie prawej rolki zmienia wskazania a dłuższe wciśnięcie i przytrzymanie kasuje odpowiednie dane.
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • Ustawienia fabryczne pomogły.
    Dziękuje wszystkim  za dyskusję.
    Pozdrawiam.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?