FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jakość wykonania wnętrza
  • Przejechałem od lutego 13 tyś.żadnego stukania we wnetrzy skrzypienia ani zużycia niewidać.Przesiadłem się z Vectry b i jestem zadowolony z wykończenia mojej Rapidki
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • "Po przejechaniu 10tysi mogę stwierdzić jedno faktycznie jak by zmienili tak o 4 stopnie kąt nachylenia podłokietnika i materiał w schowku nie był taki włochaty tylko pluszowy..."
    Ale tak mówią panowie z mediów którzy nie wiedzą a muszą coś napisać. 

    Dobra a teraz tak na serio to samochód jest fajny jak porównamy samochody w podobnej cenie to CZESKIE PORSHE wypada naprawdę dobrze, inaczej nikt by tego nie kupował.
    plastik w porównaniu do kilku poprzednich modeli skody czyli fabia i felcia jest lepszy może denerwować trochę umiejscowienie niektórych elementów ale materiały nie są tragiczne czy kiepskie. Jak ktoś nie będzie dbał o wnętrze to nawet po roku będzie wyglądał jak auto kilku letnie i powie że to wina jakości materiałów.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar ja stanowczo się nie zgadzam! Kategorycznie! Uważam że podłokietnik to 3,5 stopnia! Koniec, kropka! ;-)

    A tak z inne beczki, o jakich elementach myślisz pisząc, że mogły by być lepiej rozmieszczone?

  • Miejsce na kubeczki z przodu było to już opisane, masz np. kawę i wrzucisz piątkę spróbuj się napić lub schowek trochę kształt uniemożliwia schowanie większych rzeczy, tak samo jak masz dziecko i próbujesz przypiąć pasy (bez isofixa) trzeba odsunąć trochę fotelik. Trochę to irytuje ale nie aż tak by dyskwalifikowało samochód przed kupnem.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • aha. dziękuję.
    Kubek - tak zgadzam się. w przyp. manuala kłopotliwe, w przypadku DSG też tochę, bo np. butelka 0,5l mineralnej przy wkładaniu włącza czasami ogrzewane fotele :)
    Schowek i fotelik myślę że to znów sprawa indywidualna :)
    Mój Maxi-Cosi przypina się do auta pasami bez najmniejszego problemu :)

    Pozdrawiam!
  • To coś ja dodam. Rapida SB w wersji Elegant  mam dwa lata. Z tego dwa razy reklamowalem w serwisie wnętrze.  1 -  reklamacja siedzisko tylnej kanapy. Nitka się wypróła samoczynnie. Dostałem nowa kanapę. 
    2- reklamacja . Na chromowanej klamce wewnetrznej drzwi przednich prawych odpadł fragment niklu. To była wada fabryczna. Wyminiono cały komplet tej tapicerki bo klamki osobno się nie dostanie :) Skoda  chyba ma to wliczone w cenę zKupu. Masakra. Ciekawe co jescze się wydarzy. 
    Rapid SB/1.2 CBZB 105 KM/MY 15/Elegant/Czarny Magic/28000/Leszno
  • @domelowski Też reklamowałem klamkę i co ciekawe też prawy przód. Wymieniono cały boczek na gwarancji, ponoć słyszeli o takich przypadkach gdzieś. 
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?