FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wyprzedaż Rapida 2014
  • Sorki że się wtrące. A czy wiecie że jak wejdziecie do salonu skody (Porsche)w Rudzie śląskiej a będziecie mieli wycene od lelka ,to tam wam dadzą lepszą cene . Oni starają się tą oferte przebić.
  • przecież tą ofertę Lellka (gołą ofcoz ) kazdy przebije. ja bez tego rabatu mam dyche
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Na stronach skody mamy oficjalne nowe cenniki. Wyprzedażeniowe i na 2015
  • Generalnie:
    - wszystkie wersje drożej o 600 zł
    - część dodatków droższych o 50 zł (np. alarm, radio SWING, listwy na drzwi)
    - alufelgi drożej o 150-250 zł
    - za to instalacja gazowa staniała do 2600zł

  • Upust na liftbacka do 7700 zł, na Spacebacka 9700 zł
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Czyli potwierdziły się moje przecieki co do wyprzedaży.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Z tego wynika, że SB się sprzedaje poniżej oczekiwań i dali większy rabat
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • A może chodzi o to aby zwiększyć konkurencyjność między Rapidem SB a F3 Kombii, które gabarytowo są podobne a F3 ciut tańsza
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Pamiętaj że chodzi o wyprzedaż, więc bardziej chodzi o to że LB w tym segmencie jest bardziej popularny więc nie muszą tak rabatowac by wyprzedac zapasy. W nowym cenniku na 2015 podnieśli ceny i na auta i na wyposażenie
  • ale wyprzedazowe beda liczone po starym cenniku raczej - wg tego co jest na stronie liczy sie data produkcji.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77, czyli wg Twojej strategii masz auto wyprodukowane niedawno, odbierasz w styczniu i teoretycznie możesz dostać upust, nawet te 7700?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • 7700 to bez targowania - bardziej interesuje mnie po jakim cenniku będzie liczone auto  - niby obydwa obowiązują od 01.01.2015 - z tym ze jeden jest dla aut z 2014 roku a drugi dla aut rok modelowy 2015 - a przecież rok modelowy wchodzi od czerwca bodajze   
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Moim zdaniem będzie się liczył rok produkcji
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Rok modelowy 2015 a wyprzedaż rocznika 2014 to 2 różne rzeczy. Rok modelowy 2015 obowiązuje od końca maja 2014 roku (przynajmniej tak mam napisane w cenniku z 23 maja 2014 roku) i będzie obowiązywał do końca maja 2015 roku natomiast upust 9700 obowiązuje na samochody wyprodukowane w roku 2014 (rok modelowy 2015). Na samochody wyprodukowane od stycznia 2015 obowiązuje ten drugi cennik z upustem 4700. Od czerwca 2015 roku będzie rok modelowy 2016. Więc oba cenniki są na rok modelowy 2015 tylko chodzi o datę produkcji samochodu.
  • Dokładnie, tak samo w dowodzie jest rok produkcji, a nie modelowy
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • no tez mi sie wydaje ze tak jest logicznie ale cos czuje ze Skoda rządzi sie swoimi prawami - jutro uderzam do salonu doprecyzuje szczegóły 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?