FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Znak rozpoznawczy
  • kol. amiskiew & yunior81 na razie zajmujemy sie tematem LOGO NA STRONE FORUM.
    Wybierzmy logo, potem zaadaptujemy stosownie do sugestii
    amiskiew do potrzeb wlepek czy naklejek. Zrobmy ten pierwszy krok a nie wszystko na raz czyli nic.

  • @crady - a ja uważam, że temat loga na stronie jest ściśle powiązany z naklejkami na samochody. Nie możemy zrobić dwóch osobnych. To ma być jedno logo.
    Jak widać Rapidowcy mają wiele wizji więc coś wybierzemy :)
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Mozesz wrzucic swoj projekt. Mozna go dolaczyc do ostatniego zestawienia. Jak zostanie zaakceptowany - to mozna go dopracowac do potrzeb forum.
  • @BaloN - podrzuć mi na prv projekcik. Postaram się coś zrobić. Każda wizja się liczy.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • .
    1.jpg
    520 x 294 - 76K
    2.jpg
    445 x 280 - 63K
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 Twój pomysł na logo według mnie jest najlepszy, super wygląda to rozmazanie ;-) i napis z samego konturu, delikatnie i wiadomo o co chodzi, ja jestem jak najbardziej za :-) dobra robota :-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Ładne lecz nie czytelne. Bardzo dobre uwagi i wskazówki ma kolega co poligrafią się zajmuje.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @supermajku a co tu jest nieczytelnego niby? czy musi być czerwony strażacki rapid na żółtym tle żeby był czytelny ??? jak ktoś ma wiedzieć o co chodzi to będzie wiedział !!! a "przerysowana" grafika @gross81 jest właśnie super i bardzo ze smakiem:-) kto się ze mną zgadza ??? ŁAPKA W GÓRĘ ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Napis jest nie czytelny z daleka. Chyba @amiskiew wspominał czym się cechuje najlepsze logo. Ww jako projekt graficzny jest ładny, lecz nie funkcjonalny. To tak jak posąg Dawida, ładny, lecz nie praktyczny.
    Myślę o ujednoliceniu i obraniu jednakowego logotypu. Który będzie mógł być wydrukowany i istnieć jako naklejka, znak, stempel etc. Pomysł z obrysem samochodu jest moim zdaniem super.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • W mojej ocenie obrys nie wiele nam mówi, podobny obrys ma przynajmniej kilka aut a już na pewno O3. Rapid przód ma ładny i mimo ze podobny do O3 to jednak sie rożni i jest to element rozpoznawczy. Tył raczej odpada bo w naszym przypadku sa dwie wersje i żadnej z nich nie można dyskryminować. Nie wiem czy moj projekt ale raczej ja bym optował za takim który przedstawiałby przedni zarys R. Może ktos jeszcze coś stworzy...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Można zobaczyć proponowane logo na tle makiety strony na Forumowym koncercie życzeń.
    Wykorzystana fotka ale nie wszystkim kojarzy się jednoznacznie z Rapidem. Niektórzy zapatrzyli się w spłaszczony grill i odpowiadali Citygo, dla innych obraz wiązał się z pokrewną nową Fabią. Najmniej było poprawnych odpowiedzi, że to Rapid.
    Wg mnie to zbyt mały fragment samochodu - by jednoznacznie wiązał się z Rapidem.
    Na poprzedniej stronie kol. crady zrobił małe zestawienie. Ale praktycznie pozostało ono bez reakcji. Widocznie nie ma jednak zainteresowania i potrzeby na jedno proste logo strony.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Gdzie te wszystkie opinie są o których piszesz?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Rozmawiałem w kręgu znajomych.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • To świetnie, tylko może lepiej jakbyśmy rozmawiali w kręgu forumowiczów bo to ma być przecież logo naszego forum.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • No chyba odwrotnie, jak nie ma zainteresowania ze strony klubowiczów ...
    To, że rozmawiałem z niezależnymi, niezainteresowanymi czy bezstronnymi - to chyba na plus, tym bardziej, że nie podpisałem cyrografu do żadnej partii.
    Powinniśmy szanować czy wysłuchać opinii tych, którzy są w stanie ją wyrazić. A że nam brak opinii najbardziej zainteresowanych (czyt. klubowiczów), to sprawa logo czy zmiany szaty graficznej utknęła w miejscu.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ciekawe rozumowanie...Ktoś postronny, niezainteresowany tematem, jeżdżący np Mercedesem to na bank wyda opinie która warto wziąć poważnie pod uwagę podejmując decyzję :)
    Skoro nie ma zainteresowania forumowiczów to może powinniśmy zawiesić temat na jakiś czas az  będzie większe zainteresowanie czy też jak obecni klubowicze bardziej utożsamią się z forum.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @Gross81 to może wykorzystać przedni zarys z zaznaczeniem elementów charakterystycznych? Albo inaczej poprostu sam napis rapidklub.pl i tyle. Zamiast kropki to logo skody, czcionka w stylu skoda taka jak jest na klapie kolor zielony skodowski. Co prawda teraz po takim fragmencie rapida skutecznie go odróżniam od octavii, lecz może mniej się mylić. Spokojnie pomalu coś wybierzemy
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Mam grafitowego R. W życiu nie nakleję nic kolorowego.
    Moim zdaniem wlepka powinna być "neutralna" i monochromatyczna. Np.:
    srebrna dla ciemnych R i czarna lub ciemnoszara dla tych jasnych.
    I przede wszystkim delikatna! Nie jakaś powydziwiana. Kontur, zarys, cień...
    Sens i tak wynika z napisu "rapidklub".
    Mnie najbardziej - jak narazie - podoba się projekt kol. @amiskiew.
    Tylko napis bym dopasował czcionką do istniejącego na rapidzie by się nie "gryzły".
    I ograniczyć do "RAPIDKLUB" lub "RAPIDKLUB.PL".
    Im mniej - tym lepiej.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dobrze mówi! Polać mu. 20 stycznia @Jercen dał kilka propozycji. Opiszę jak ja to widzę, bo nie mogę przedstawić tego graficznie. Nawiązując do ww propozycji @jercena to obrazek nr 5 taki z tłem zielonym jest fajny i można z niego zrobić kilka wariacji. Jako monohoromatyczne mogą być tak samo po ukosie od przodu (bo przód jest charakterystyczny i ładny) kontury Rapida, z wygaszonym/zatartym tyłem,( bo są dwie wersje nadwozia, aby nikt nie był pokrzywdzony i każdy był zadowolony) plus napis pod spodem czcionką skodowską i zieloną. Taki logotyp pozwoli na późniejsze kolory i tła jednocześnie będzie zawierać elementy wszystkich dotychczasowych propozycji. Lub jeżeli wszyscy są za, to takie naklejone na szybę logo jak jest przedstawione na zdjęciu z Ukrainy.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Jestem tego samego zdania jak @van_daal łącznie z wyborem logo
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?