FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zasięg kilometrów (1.4 TSI 125KM)
  • SZROTH, wiem, że w drugą stronę można więcej zatankować, ale mi nie wchodzi nawet tyle co przeiwduje producent, mimo zalewania odpowietrzenia.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125 KM DSG | MY 17 | Style | Racing Blue | 16 000 km | Gdańsk
  • @szroth reasumując jak to wyszło z dieslem, opłacalnie wychodzi tankować jakaś verwę czy v-power, czy nie ma różnicy jak na zwykłym ON?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Hej
     Mi z zalewaniem odpowietrzenia wchodzi około 57 litrów, zasięg wtedy w cyklu mieszanym to prawie 1100 km czyli spalanie lekko powyzej 5lma 100km

    Jechałem do PL 31 marca i jakś tak mnie wzieło na super emeryt style czyli nie więcej niz 100/105km/h  na tempomacie bo zauwazyłem że wtedy czuły pedał gazu nie zawyża.
     i wyszło, że na jednym zbiorniku przejechałem z Uk z Dover do Legnicy czyli  1200 z plusem i jeszcze miałęm jakąs rezerwe.... byłem ja plus 4 osoby w samochodzie i nie śpieszyłem sie  jak widizcie:)

    w Pl tankowałem 98 oktanów i spowrotem przejechałem na jednym zbiorniku ale już z przyzwoita i nie senną prędkością do 133 km/h 1070 km

    ogólnie to może to angielska flegma mnie dorywa ale nie widze sęsu jezdzić z prędkościami powyżej 140.... może za dużo moich znajomych sie pozawijało na drzewach, pozasypiało za kółkiem albo wyslizgało się na tamten świat lecać na złamanie karku??

    Tu w Uk na miejscu zatankowałem 95 oktanów i wyszło podobnie  wiec jestem pozytywnie zadowolony  jeżdzi jak mój stary dizel ...;)

    co do tego pedału gazu i jego czułości... Mam taki modół od tomtoma CURFER i jak go podłaczam pod obde  pokazuje podstawowe i nawet troche berdziej zaawansowane info na telefonie... zauważyłem że pedał gazu ma dziurę... do 20% działa ok potem nagle przeskakuje na ...80%  jak poprosze kolege o telefon to zrobie zdjęcia bo na moim trudno to złapać jadąc ;)   i gdzieś na forum pisali że to przypadłosc pedałow że się zawieszają i wtedy spalanie leci w diabły...... 
    Rapid LB 1.4TSI DSG 124KM MY17 BEŻ 12TYŚ MIL ASHFORD KENT UK

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?