FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Kto jest na forum?
  • Model: Skoda Rapid SpaceBack
    Wersja: Ambition
    Silnik: 1.2 TSI 85 KM
    Kolor: srebrny
    Wnętrze: Czarne
    Miasto: Ciechanów
    Rapid SB | 1.2 85KM | MY14 | Ambition + komfort + swing | srebrny | 120000 | Ciechanów
  • @rapidszcz Od tego jest oddzielny dział i inne tematy.
    Moj to:
    Model: Spaceback
    Wersja: Ambition MAX
    Silnik: 1.2 TSI 85km
    Kolor: Czerwień Corrida
    Wnętrze: Dynamic czerwone
    Miasto: Lublin
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
    • Mój: -Spaceback,  Ambition Max,1,2mpi, sreberko. Jestem z Zielonej Góry
    SB-1,2MPI +lpg,MY2015/Ambition Max/Srebrny Brilliant metalizowany/Zielona Góra
  • Witam i prosiłbym wszystkich nowych posiadaczy SKODY RAPID przy wchodzeniu na tym forum o przedstawienie swojego samochodu na przynajmniej podstawowym poziomie,tak jak to uczynił kolega powyżej @atsuki,czyli :
    Model .......................
    Wersja ......................
    Silnik ........................
    Kolor ........................
    Wnętrze ....................
    Miasto ......................
    Myślę,ze taki obraz wystarczy do zaprezentowania swojego samochodu.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Wystarczy umieścić info w stopce i po problemie...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty,wystarczy info w stopce i po problemie - witam,owszem zgadzam się z kolegą,że jest to chyba najprostsze rozwiązanie,ale chyba stać każdego z nas i trochę dać z siebie,tym bardziej,że w stopce może ktoś mieć problemy z odczytaniem,a tak wszystko jest jasne i czytelne.
    Pozdrawiam bez urazy !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Stopka to wygodne rozwiązanie. Tu jak ktoś chce niech umieszcza informacje o swoim aucie ale od tego aby dać coś od siebie jeśli chodzi o prezentację auta to dla chętnych jest dział "Nasze Rapidy" :).
    Wtedy w jednym miejscu mamy informację o aucie i galerię. Plus taki, że na temat konkretnego auta rozmawiamy w jednym miejscu.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Tutaj jak napisał @grzesk jak najbardziej można się przedstawiać - przykład: @atsuki,
    jeżeli chodzi o stopkę to na pewno jest to wygodne gdy się wypowiadamy w różnych wątkach (wtedy widać kto co i skąd), a do szerszych dyskusji na temat konkretnego auta również polecałbym dział "Nasze Rapidy" jak zasugerował @grzesk :)
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Moje autko:
    Model: Spaceback
    Wersja: Ambition MAX
    Silnik: 1.2 TSI 90KM
    Kolor: Beż Cappucino
    Wnętrze: Szary Metal Metalizowany
    Miasto: Lublin
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY 2016, Ambition Max, Beż Cappucino Metalizowany, 0 km, Lublin
  • @Tomki11 - byłem niedawno w Lublinie - może widziałem Twoje 4 kółka? :)
    A tak z drugiej strony - takie dane może by warto podać do swojej stopki?
    Wtedy w każdym poście będziemy widzieli - kto jakim autkiem jeździ, jaką wersją.
    Szerokiej drogi i wiele kilometrów w nowym autku :)
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • jercen, a zdradź mi prosze gdzie i jak utworzyć te dane do "stopki" ??
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY 2016, Ambition Max, Beż Cappucino Metalizowany, 0 km, Lublin
  • Klik na nazwę użytkownika, górze i tam masz Ustaw/edytuj podpis.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Michał - Brzesko, małopolska
    Pozdrawiam,
    Michał

    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM CJZD| MY16 | Ambition MAX | Brąz Topaz Metalic/45000 km/Brzesko
  • Wcześniejsze zestawienie jest nieaktualne.
    Jest nowsze, nieco uaktualnione.
    Nie wszyscy podali w swojej stopce miejscowość - stąd takie zestawienie nie jest kompletne. Jest też grupa osób nieaktywnych, pomimo zalogowania, nie zaglądająca na forum.
    Z drugiej strony - nawet wiedząc, ile klubowiczów jest z danego rejonu PL - nie tak łatwo łatwo się spotkać czy zorganizować jaką akcję.
    Stąd odnoszę wrażenie, że wątki typu: Kto jest na forum czy Witamy mają coraz mniejszą popularność. 
    Jeżeli w zestawieniu pojawią się nieścisłości - proszę o wiadomość.
    zestawienie 1 sty 2017.jpg
    800 x 730 - 427K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • To ja też, może z opóźnieniem, ale dopiszę :)
    Model: Spaceback
    Wersja: Style MAX
    Silnik: 1.2TSI 110KM
    Kolor: Żółty Sprint
    Wnętrze: Czarne
    Miasto: Wejherowo
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Style Max | Żółty Sprint | 11000km | Wejherowo
  • Przepraszam bardzo ale ja czyli rasz jest z Łodzi !!!

    <mod> pozdrowienia dla Łodzi :) Poprawione.
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • O widzę, że Katowice i okolice jest nas trochę :D
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • Zestawienie wg miejscowości:
    zest wg miejscowości 1 sty 2017.jpg
    800 x 730 - 437K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Model: liftback
    wersja: Style max + sunset+HHC
    silnik: 1,2 TSI 110KM
    kolor: biel Candy
    wnętrze: czarne
    miasto: Jelenia Góra
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Rapid liftback 1.2TSI 90KM Ambition
    Kolor: beż cappuccino 
    Miasto: Świnoujście 


SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?