FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid z przebiegiem 200 tys.
  • Rapid z przebiegiem 200 tys.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Beż | Biały Candy| 35000km | Szczecin
  •  To nie jest reklama. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na przebieg tego R.
    Widać, że da się tym silnikiem trochę pojeździć
    http://moto.gratka.pl/tresc/skoda-rapid-skoda-rapid-1-2-tsi-active-20650267.html#e6f58dfe566bf2a7,1

• 200 w 3 lata ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Beż | Biały Candy| 35000km | Szczecin
  •  Jak nic PH :)
  • Widać to po bagażniku, który jest bardzo zmęczony (powycierana i wyciągnięta wykładzina na boczkach i podłodze, nawet oparcie kanapy ma wyraźne ślady wytarcia od strony bagażnika).
    Fotel kierowcy widać też nieźle wygnieciony ale to ewidentne oszczędności producenta. U mnie też już inaczej się ułożył niż ten pasażera.

Ciekawi mnie w jakim stanie jest silnik w tym Rapidzie. W niemieckich ogłoszeniach jest więcej takich przebiegów więc chyba tragedii nie ma.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • dzień dobry nie było mnie tutaj ok pół roku. w odpowiednich wątkach napiszę jak sprawuję się moja biała strzała po 150 tys km, w intensywnym użytkowaniu :D
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Coraz bardziej widzimy, jak silniki 1.2 TSI sobie radzą w praktyce. Pierwsze egzemplarze montowane jeszcze do F i Roomstera miały problemy z rozrządem, ale do R zostały wprowadzone zmiany. W efekcie kierowcy otrzymali całkiem dobry silnik, o przyzwoitych parametrach eksploatacyjnych. Na necie jest coraz więcej informacji o przebiegach tych silników. Pierwszy - silnik 1.2 TSI 63 kW - 210 tkm, drugi (taki sam silnik) - na zdjęciu. Kiedy jego era dobiega końca - zdajemy sobie sprawę z jego zalet.
    rapid 220.jpg
    800 x 600 - 224K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 63kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 62 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Kolejny silnik TSI ...  1.2 - 63 kW
    Łańcuch wymieniony przy 185 tkm.
    Takich przebiegów można życzyć wszystkim :)
    rapid 220 2.jpg
    600 x 450 - 251K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 63kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 62 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@bounty @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?