FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Fotele Ambition vs Style
  • Jako, że wciąż rozważam zmianę zamówienia z wyposażenia Ambition na wersję Style chciałem się Was zapytać czy fotele standardowo montowane różnią się jakościowo między tymi wersjami ?
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • @sethcracow , przemyśl temacik, bo o ile się nie mylę, to po takiej zmianie Twoje zamówienie może wylądować znowu na końcu kolejki. Twój Rapid był zamawiany tylko parę dni po moim więc powinien być wyprodukowany podobnie  - za około miesiąc. 
  • Jak Cię stać to bierz Style,różnica jest naprawdę ogromna w wyposażeniu bez dwóch zdań.Twoja cierpliwość była by wynagrodzona:D Wejdź na dział nasze rapidy i zobacz wersję PinkFloyda i więcej nie 3ba dodawać:)
  • Bierz pakiet Dynamic bo będziesz żałował, w wersji MY17, są super normalnie jak w Skodzie VRS, nie ma porównania do Style, ktora okazje miałem jeździć, warte dopłaty.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @picia89 - nie wiem czy to nie zaleta :) bo po pierwsze mam większe szanse trafić już na MY2018 a po drugie może i na poliftingowe, choć to już pewnie małe szanse
    @PinkFloyd @Posejdon - czy Wy wiecie o ile już przekroczyłem budżet ? Zwariowaliście ? :) Zresztą nie jestem przekonany do tych zintegrowanych zagłówków.
    A wracając do mojego pytania - czy fotel w wersji Style standardowo wyposażone bez żadnych Dynamiców :) są lepsze czy takie same jak w Ambition ?
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Fotele takie same tylko inne tapicerki- jakościowo w Style lepsze, inne fotele maja tylko Dynamic. Odnośnie foteli Dynamic tez miałem dylemat, ale teraz twierdze ze to jeden z lepszych pakietow, trasa 800km w nich to pikus, po drugie materiał bardzo trwały jak i same fotele.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @PinkFloyd - dzizys ale pikny ten Twój blue :) i te fotele. No ale nie wiem czy nie sensowniej byloby te 3k wydac na silnik 110 niz na te bajery ?
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Ja mam 1.2 tsi 110 który teraz ma ponad 140KM :) W manualu nie ma opcji na silniejszy silnik niż 110KM. Jeżeli ktoś planuje podniesienie mocy i nie zależy.mu na 6 bigach to 90 i 110KM to bliźniacze silniki różniące się tylko softem, oba chipuja się tak samo pod 140KM.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @PinkFloyd - na MY2017 tez sie da chipować ? bo inne mody jak np. corner czy dołożenie tempomatu na razie się nie da.
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Chipowanie zależy od sprzętu jaki ma Tuner, na razie MY17 robi KreatorMocy, Cornery i Tempomat to miałem ale resztę w postaci HHC i itp sam powłączałem.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • czy jakakolwiek wersja posiada podparcie lędźwi??
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • nie
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • to = x x x x x x x = nie fotele:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Chociaż w Jettcie miałem fotele Comfort z pełna regulacja to na fotelach Dynamic w Rapidzie nie bolą mnie wogóle plecy, gdzie Jettcie mimo regulacji lędźwiowej nie raz mi się to zdarzało.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Potwierdzam.
    Ja na fotelach Dynamic wytrzymałem bez bólu 14- godzinną jazdę. Rumunia - Węgry.
    Dla mnie te fotele to rewelacja.
    RAPID SB | 1.2 TSI | MY2014 | STYLE PLUS | CZERWIEŃ CORRIDA | 47 500 km | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
  • Wierzę w zdrowy rozsądek i samo świadomość myślę, że 14 godzin było z przerwami ;)
    Za to ja pracuję samochodem i wymagam wygodnego fotela.

    Pytanie do tych, którym wygodnie: Czy macie fotel w bardziej w pionie, czy bardziej odchylony?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • po mieście odchylone, ale w trasę bardziej w pionie to plecy bardziej odpoczywają
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • ja mam zawsze odchylony ale zakupiłem sobie taką poduszkę lędźwiową i jest lepiej:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Dla mnie fotele są całkiem w porządku - nawet na długie trasy typu PL-DE, czy PL-HR. Ale zawsze oparcie mocno w pionie. Inaczej zaraz kręgosłup daje mi się we znaki. Na pewno jest mi wygodniej niz w O1. Tam wręcz zmieniłem fotele oryg. na fotele z Seata toledo i wtedy była znaczna poprawa
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY 2016 | Ambition MAX | Błękit Pacific | 41000 km | Brzoskwinia | śr. 5,5 l/100 km
  • Witam Panowie, ja w swoim rapku style mam bóle pleców po 100 km. Czy te fotele mają oryginalnie jakieś wybrzuszenie na lędźwie bo regulacji podparcia brak. Zastanawiam się również nad zamianą foteli przednich z octy po jakiejś przeróbce. Co myślicie. Amatorka dla mnie, że rapid nawet po dopłacie nie może mieć regulacji podparcia odc. L-S
    Skoda Rapid SB/1.4 TSI 125KM DSG/ 2016/ Style MAX/
  • Pytałem czy wersja dynamic ma jakieś stałe wybrzuszenie w tym odc?
    Skoda Rapid SB/1.4 TSI 125KM DSG/ 2016/ Style MAX/

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?