FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Instalacja aplikacji do obsługi systemu SmartLink
  • Masz możliwość zrobić upgrade na wyźszy Android? To może też być chwilowe rozwiązanie.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wczoraj przywróciłem ustawienia fabryczne fonu. Działa lepiej. Chyba można zrobić upgrade telefonu ale nie znam się na tym. On jest tak wiekowy, że trzeba pomyśleć o czymś nowym. Najważniejsze jest to iż udało się sparować z Rapidem.
    WP_20171128_001.jpg
    1632 x 979 - 367K
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Może ktoś wie które telefony dobrze współpracują z MirrorLink.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • A czy ktoś się orientuję czy da się dołożyć SmartLink do radia bolero i jaki byłby tego koszt?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • W aso 900 zł
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @darnok Jeśli masz w radiu opcję SmartLink i komunikat, że powinieneś się skontaktować z ASO w celu zakupu kodu to tak, możesz domówić. Jeśli w radiu nie masz menu SmartLink to niestety pozostaje wymiana modułu ze schowka albo na Bolero z opcją SmartLink albo na Amundsena.
    Koszt aktywacji w ASO to nie mniej, niż 500zł (tyle kosztuje kod, a ASO dolicza jeszcze koszt aktywacji).
    Osobiście wymieniałem Bolero na Amundsena i komplet (używany moduł, aktywacje, mapy i antena GSM) wyniósł mnie 1600zł.
    Rapid SB 1.4 125KM | MY17 | Style Emotion | Szary Quartz | Łódź/Katowice
  • od niedawna posiadam Rapida Style Max MY2016 lub MY2017 (sam nie jestem pewien, bo wyposażenie wygląda mi na MY2016, ale karta pojazdu jest z chyba 30 października 2017), z radiem Bolero, ale nie mam w nim opcji MirrorLink/SmartLink/AndroidAuto (mimo podłączenia kompatybilnego telefonu z odpowiednimi aplikacjami (Sygic Car Navigation pod ML, AndroidAuto, Mapy Google'a dla AA, itd.).
    W instrukcji radia dostarczonej z samochodem jest mowa o MirrorLink, SmartLink i AndroidAuto.

    Jak sądzicie, czy te opcje są możliwe do odblokowania czy trzeba wymieniać jakiś sprzęt?
  • SmartLink występuje jako opcja. Zapytaj w salonie ile by to kosztowało. Przy zakupie auta płaciłem chyba ok. 700 zł.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Przy zakupie auta 700,00 zł, potem 800,00 zł.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • @xeros: podaj part number radia (do odczytania w Menu/Ustawienia/Informacje o systemie. Zresztą PAB567 już Cię o to pytał na innym forum.
    Rapid SB 1.4 125KM | MY17 | Style Emotion | Szary Quartz | Łódź/Katowice
  • @Miras, @pduda, @roykssop: dzięki
    Sprzęt: H30
    Oprogramowanie: 0359
    Kodeki: 3141.0.0.1

  • Przymierzam się do wymiany telefonu i ponawiam pytanie: które telefony dobrze współpracują z MirrorLink? Może ktoś ma jakieś już sprawdzone.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • u mnie działa:
    -Samsung S6
    -Samsung J5 2017
    nie działa:
    -ZTE A452
    ale od razu wspomnę. żeby to dobrze działało to trzeba mieć dobry kabel. podkreślam. -dobry kabel.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Mullrof - dziękuję. Sprawę z kablami już przerabiałem. Najlepiej to robić na zasadzie testowania, gdyż nawet te drogie nie działały prawidłowo. AA u mnie śmiga na kablu za 10 zł. Skoro już mam w aucie ML to fajnie gdybym mógł to wykorzystać.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • tak, potwierdzam. drogi nie znaczy dobry :)
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Witam kupiłem niedawno Rapida style z opcją smart link niestety nie mogę podłączyć zadnego z trzech tel w domu Samsung  A5  lg i samung J3 stosowałem różne kable.Albo się wyświetla na tel bym poprawnie ustawił datę w samochodzie jest ustawiona prawidłowo lub że oprogramowanie w samochodzie jest niewłaśćiwe.A na Radio pojawia się komunikat że połączono ale nie można nic wyświetlic gdyż jest niezgodne pomału rozkładam ręce.
  • Ja podłączyłem tablet z Androidem 7. Mam aktywny bluetooth a podłączenie przez kabel USB (działał aż drugi). Spróbował bym najpierw sprawować telefon przez bluetooth a potem puścić włączyć smartlink i podłączyć telefon z androidem auto. Mi się to udało za 3 albo 4 razem, ale potem to już było po każde. Kabel mam noname 2metry a tablet v kieszeni z tyłu siedzenia kierowcy i wszystko działa.
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy
  • Tel  przez bluetooth sparowałem działa bez zarzutu ale smart link ciągle wyskakuje jakiś błąd
  • Też tak miałem, wyświetlał mi  się komunikat, że mam źle ustawiony czas. W telefonie ( LG G2 ) zaznaczyłem: automatyczna data i godzina oraz automatyczna strefa czasowa. Jeżeli podłączałem telefon na nie odpalonym silniku wyświetlał mi się czerwony ekran. Teraz najpierw odpalam silnik a następnie podłączam kabel USB do telefonu i AA śmiga jak należy. Ostatnia wersja  AA to 3.0.5705
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Niestety chyba będe musiał podjechać do serwisu 6 kabli i 5 tel zaden nie chce się połączyć coś jest nie tak nie po to dopłacałem 700zł by to nie działało.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?