FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Piszczenie w okolicy rozrzadu
  • Witam czy spotkal sie ktos z piszczeniem w okolicy rozrzadu? Dodam ze pasek od alternatora sciagniety i dalej piszczy oraz ze kompletny rozrzad wymieniony i po wymianie jakies 300km spokoj i dalej powrocilo, piszczenie slyszalne najbardziej przy 1500rpm i na kazdym biegu
  • A czy to nie sławetna pompa wody tak piszczy?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Wal do ASO jak jest gwarancja i niech szukają....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Najciekawsze, ze nie wiemy o jakim silniku rozmawiamy, jaki kod? Jak diesel to pompa wody.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Dlatego napisałem "wal do ASO" ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • PinkFloyd to że to diesel nie ma wcale znaczenia. TSI tak samo cierpią na piszczące pompy.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Silnik to 1.6tdi 105 km, CAYC, wlasnie o to chodzi ze rozrzad wymieniony kompletny z pompa wody i juz nie moge dojsc o co w tym chodzi a gwarancji juz nie ma
  • Nawiązując do piszczącej pompy wody znalazłem ostatnio ciekawy wątek na jednym z forum, gdzie główny bohater borykał się z piszczeniem pompy wody i winny okazał się... korek zbiorniczka wyrównawczego. Po odkręceniu korka piszczenie ustępowało i zniknęło po wymianie korka. Podobno to nie do końca piszczy pompa, tylko przepływający płyn przez jeden z przewodów, ale ile w tym prawdy-nie wiem...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Sprawdzilem dla swietego spokoju ale tak jak myslalem to nie to
  • Ma ktos jeszcze jakies pomysly lub w swojej skodzie tak mial?
  • Dzisiaj zrobiłem trasę około 180km śr. prędkość 100km/h, bez żadnego zatrzymywania, po zjechaniu z obwodnicy stanąłem na światłach, po ruszeniu, aż do zmiany na trzeci bieg coś piszczało tragicznie głośno z przodu auta. Na kolejnych światłach ta sama historia...
    Po zatrzymaniu auta na około 10 min, już dźwięk ustał.  
    Spotkał się ktoś z czymś takim?
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia
  • Bardziej obstawiam na osprzęt,czasami.zdarza sie ze popiskiwał kompresor klimatyzacji, odpal na ciepłym, daj klime i nawiew na maxa otwórz maskę i zobacz czy nie popiskuje. Temp. otoczenia musi być powyżej. 5 st. Wg serwisowki była wadliwa partia kompresorów, które popiskiwały.
    pic_2.JPG
    969 x 684 - 102K
    pic_1.JPG
    974 x 699 - 110K
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?