FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Piszczenie w okolicy rozrzadu
  • Witam czy spotkal sie ktos z piszczeniem w okolicy rozrzadu? Dodam ze pasek od alternatora sciagniety i dalej piszczy oraz ze kompletny rozrzad wymieniony i po wymianie jakies 300km spokoj i dalej powrocilo, piszczenie slyszalne najbardziej przy 1500rpm i na kazdym biegu
  • A czy to nie sławetna pompa wody tak piszczy?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | 35000 km | DW | Ø 6,8 l/100 km
  • Wal do ASO jak jest gwarancja i niech szukają....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Najciekawsze, ze nie wiemy o jakim silniku rozmawiamy, jaki kod? Jak diesel to pompa wody.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Dlatego napisałem "wal do ASO" ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • PinkFloyd to że to diesel nie ma wcale znaczenia. TSI tak samo cierpią na piszczące pompy.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | 35000 km | DW | Ø 6,8 l/100 km
  • Silnik to 1.6tdi 105 km, CAYC, wlasnie o to chodzi ze rozrzad wymieniony kompletny z pompa wody i juz nie moge dojsc o co w tym chodzi a gwarancji juz nie ma
  • Nawiązując do piszczącej pompy wody znalazłem ostatnio ciekawy wątek na jednym z forum, gdzie główny bohater borykał się z piszczeniem pompy wody i winny okazał się... korek zbiorniczka wyrównawczego. Po odkręceniu korka piszczenie ustępowało i zniknęło po wymianie korka. Podobno to nie do końca piszczy pompa, tylko przepływający płyn przez jeden z przewodów, ale ile w tym prawdy-nie wiem...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 96000 km | Sochaczew
  • Sprawdzilem dla swietego spokoju ale tak jak myslalem to nie to
  • Ma ktos jeszcze jakies pomysly lub w swojej skodzie tak mial?
  • Dzisiaj zrobiłem trasę około 180km śr. prędkość 100km/h, bez żadnego zatrzymywania, po zjechaniu z obwodnicy stanąłem na światłach, po ruszeniu, aż do zmiany na trzeci bieg coś piszczało tragicznie głośno z przodu auta. Na kolejnych światłach ta sama historia...
    Po zatrzymaniu auta na około 10 min, już dźwięk ustał.  
    Spotkał się ktoś z czymś takim?
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 29000km 7,3 l/100km| Gdynia
  • Bardziej obstawiam na osprzęt,czasami.zdarza sie ze popiskiwał kompresor klimatyzacji, odpal na ciepłym, daj klime i nawiew na maxa otwórz maskę i zobacz czy nie popiskuje. Temp. otoczenia musi być powyżej. 5 st. Wg serwisowki była wadliwa partia kompresorów, które popiskiwały.
    pic_2.JPG
    969 x 684 - 102K
    pic_1.JPG
    974 x 699 - 110K
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

PONIŻEJ RÓŻNE OFERTY SPONSOROWANE KTÓRE WSPOMAGAJĄ RAPIDKLUB.PL
są to linki afiliacyjne lub reklamy (mamy nadzieję że Wam przydatne, dziękujemy za wsparcie)

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

Ostatnie wiadomości:

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?