FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Opony 215/45R16 jakie ciśnienie?
  • Zgadza się, trzeba wypracować własne idealne ciśnienie... podróżuje sam, max 2os.+bagaż... przy 2.1, 2.2 bara R lekko pływał, dlatego zimówki pompuję 2.3 max 2.4 bara przód/tył, u mnie taka wartość jest optymalna
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Waldiz

    Ciśnienie 2.3 przód i 3.0 tył na tabliczce jest 3,2 tył????
    Gdzie Ty masz takie info na tabliczce. 3,2 to stanowczo za dużo.
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 67000km | Żory

  • @Artur77 tak jak pisałem Koła 16. Zobacz na załącznik
    IMG_20170818_191819.jpg
    4160 x 2336 - 2M
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY17 | Style | Brąz Topaz | 12000 | Małopolska
  • Witam,koledzy nie przywiązujmy się zbytnio do tego co sugeruje producent na tabliczce,komfortowe odczucie jazdy i komfort dla zawieszenia naszej Skody Rapid to 2,0 przód i 2,2 tył,są to wartości ciśnienia w oponach dla 2 osób z przodu i pustego bagażnika,każde dodatkowe obciążenie osób w tyle i załadowanego bagażnika na krótkim dystansie nie spowoduje żadnych negatywnych skutków.W przypadku wyjazdu na dalekie wojaże typu wczasy w kraju czy za granicą,należy już dopompować powietrza do zalecanych wartości,normalna jazda codzienna na niższym ciśnieniu to komfort i  zaoszczędzicie w przyszłości na naprawach w układzie kierowniczym i zawieszenia.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?