FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ubezpieczenie
  • A co to wnosi w temacie ubezpieczeń?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Przedłużenie ubezpieczenia po roku OC AC NNW Ergo Hestia 1820zl. znizki OC pelne znizki AC takie jak po roku wiec chyba 10%. Uwazacie ze drogo ?
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Jak na tak małem zniżki na AC to w miarę dobra cena.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Przedłużałem w skodzie na drugi rok i za AC, OC, NW, AssistancePlus w Alianz 2076zl, przy czym za AC zniżki dopiero za 1 rok, brak udziału własnego, stała suma ubezpieczenia, holowanie do 650km
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • Czy ktoś jest na bierząco z ubezpieczeniami i pochwali się ile zapłacił ostatnio za OC,ACpakiet.Ostatnio płaciłem za pakiet j.w też w Alianz 1932 zł przy 20% zniżki auto z roku 2015.Ciekawy jestem na ile się teraz przygotować na wsponmiane wyżej 2076 zł czy więcej?.
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • Pelne znizki PZU 1945zl Uniqa 1650 pakiety prawie identyczne
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Ubezpieczenie na 3 rok Alianz 1970 zł.60% zniżek na OC i 20% na AC.
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • Ubezpieczenie na 4-ty rok. Allianz 2054zł
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Moi drodzy to co podajecie to jest na razie licytacja nic nie wnosząca do wątku. Podajecie kwoty ale nie podajecie co dokładnie obejmuje dane ubezpieczenie w danej firmie i na jakich warunkach jesteście rozliczani.
    AC u jednej osoby/ubezpieczyciela nie musi równać się AC u kogoś innego, bo każdy może mieć inny zakres i usługi.
    Nie mówię co do przecinka podawać ale chociaż najważniejsze cechy polisy, wtedy jesteśmy w stanie porównać.
    Jedynie przy OC możemy porównywać ceny (choć nie do końca z tego u siebie zauważyłem) bo tu wszędzie jest praktycznie to samo.
    Tak to ja też mogę napisać, że w PZU za OC, AC, NW w listopadzie na 3 rok zapłaciłem za Rapida 1567 zł, choć pierwsza wycena też w PZU była na 1800 zł. Tylko, że ja wybierałem konkretne rzeczy z polisy co chciałem a tego co w danej chwili nie potrzebuję odpuściłem z możliwością dokupienia w tracie w razie potrzeby. Konkretnie nie brałem Assistance poza granicami kraju bo to można wykupić na 2 tygodnie przed planowanym wyjazdem jeśli zajdzie taka konieczność i chęć wykupu.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • OC tez sie moze roznic np. iloscia km holowania, mysle ze to ma znaczenie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja osobiście w OC km holowania to bym wybrał najmniejsze (choć nie jestem pewien czy mam jakikolwiek wybór), bo i tak to nie dla mnie, co innego w assistance, ale to już dodatkowe ubezpieczenie i to ja z tego korzystam.
    Za pierwszy rok za swojego Rapida w PZU, ze zniżkami 60% na OC i AC, z ubezpieczeniem zniżek (przydaje się), z NNW, assistance w kraju i stałą wartością przez cały rok (wg. faktury zakupu) zapłaciłem 1839zł.
    Rapid SB | 1.2 CJZE 110km | MY2017 | Style | Srebrny Brilliant | 20000km | Bolesławiec (D)
  • Ubezpieczanie na 4 rok - oferta 2140 -suma ubezpieczania 38 tys z kawałkiem (zaniżona o 10 %),
    zniżki 30 % (miałem w tym roku szkodę z AC na szczęście z ubezpieczaniem zniżek) - HESTIA.
    Było by ponad 2900 ale wybrałem opcje active assistance zamiast premium czyli brak auta zastępczego i holowanie do 100km 
    Tak sobie kalkuluje ze za 800 zl to sobie wynajmę jakieś autko na tydzień a po ostatnich przebojach z zastępczym fiatem punto stwierdziłem ze to kasa wywalona w błoto.
    Co do holowania to az tak daleko nie jeżdżę na co dzień a poza tym jest jeszcze przecież gwarancja mobilności (awaria) i holowanie z OC (dzwon nie z  mojej winy)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Tak samo wykalkulowałeś jak ja juz rok temu, drugi raz zawierałem umowe z pakietem Active jak dla mnie bardzo dobra opcja tym bardziej ze auto za grancą jest bardzo rzadko.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no i nie wykupiłem dzisiaj ubezpieczenia....
    miałem brać Hestia z Active Assistnce za 2140 ale okazało sie ze do Active nie można dokupić ubezpieczenia utraty zniżek :(
    koszt OPtiumun z ubezpieczeniem zniżek - 2830
    teraz mam dylemat  co wybrać.... będę ubezpieczał juz po nowym roku
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Mam dylemat gdzie ubezpieczyc auto na 4 rok . Dostalem ofertę na kwote 1564 z PZU auto zastepcze i holowanie do 150 km ,ochrona znizek mam po 60 % znizki na AC i OC.Co o tym sadzicie?
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Kurde dostałem właśnie ofertę od agenta dom + samochód w Hestii 
    Chyba wszystko to co do tej pory + ochrona utraty zniżek szyby assistance turbo (pojazd do 10 dni bez limitu w Polsce itd) suma 40,600zl za 1586zl :) 
    Z 30 % zniżkami....
    I nie będę mógł z tego skorzystać bo nieruchomość mogę ubezpieczyć od 16 lutego (kredyt) a AC muszę od 26 stycznia...
    f..ck
    Ale za rok biorę w ciemno to jest 2 razy taniej niż mi wyliczyli w ASO (3200 z a taki pakiet)

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • U jakiego to agenta dostales taka oferte? 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • z nazwiska mam wymienic ?:)
    multi agent. oferta hestia ergo 7
    napewno 20 % dodatkowych znizek ze pakiet dom+samochod i za lojalnosc (3 lata w hestii)
    ale i tak mega tania oferta
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • 1,6 tdi 2014 Elegance pełen pakiet suma ubezpieczenia 45300,AC  OC NNW  kosztorysowa bez amortyzacji. 1078,00pln Warto?
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • @krisr77 tak z imienia i nazwiska, chce mu wygarnąć czemu mnie nie znalazł jak ja przedłuzałem swoja polise ;) A tak powaznie to b.dobra oferta, widać warto popytac w tych zwykłych agencjach ubez. bo w salonach to kroją srogo.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?