FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • którędy przeciągnąłeś przewód anteny?
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Antenę mam wciągniętą w tunel, dlatego do przetknięcia trzeba wyciągnąć tą tackę na kubki, bez problemu wtyczka przechodzi po lekkim poszerzeniu ręką od góry.
  • Wczoraj przetestowałem w trasie cały układ i jestem bardzo zadowolony. Bałem się że radio będzie "przeszkadzać" w tym miejscu. Ale nie, jest wystarczająco widoczne jak trzeba coś zmienić, a schowane przed innymi. Dzięki cofnięciu można spokojnie korzystać z uchwytów na kubki nawet przy butelkach 250ml (Tiger).

    Co do samego radia (YOSAN CB100) to oceniam je DOBRY+ bo w porównaniu z Multi Turbo, jest lekko słabsze i troszkę inaczej działa ASQ może stąd to wrażenie.

    Wada to wrażliwość na sygnał GSM jak pracuje telefon w transmisji danych bo często słychać lekkie popierdywanie w eterze (wystarcz przełożyć telefon).

    Gabaryt to ogromny plus - jedynie dokupiłem jeszcze głośnik zewnętrzny i muszę znaleźć optymalne miejsce dla niego i tu zaczyna się mały problem. Teraz jeździ luzem w tylnych uchwytach na kubki!
  • Tez bym zamontowal ale przy szklanym dachu nie za bardzo mogę znaleźć miejsce na antenę...
  • Uchwyt na klapę Ci pozostaje jedynie...
  • Właśnie chyba tez nie da rady bo jest tak wyprofilowane ze nie chwyci
  • noto uchwyt na stałe mocowany trzeba ja taki mam i bede zakladał

    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • @Tomcio jak założysz to zarzuc jakaś fotka bo jestem ciekawy jak to będzie wyglądało. 
  • no ok
    tylko to gdzieś w maju bo teraz niemam czasu chwilowo
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Wybaczcie za odkop, ale mam pytanie jak sprawa wygląda jeżeli jest zamontowane MDI? Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja w swojej R. zamontowałem CB pod skrzynka z bezpiecznikami jak najbliżej drzwi. Przewód przeciągnąłem pod wykładziną i do bagażnika. Radio Legend II. jestem z niego badzo zadowolony.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan - wrzuć zdjęcie w wolnej chwili, zobaczymy jak to wygląda. Nogą nie haczysz?
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • ok dziś lub jutro postaram się wrzucić. Nogą nie zahaczam:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan, co z tym zdjęciem? :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Już zapodaje, sorry ale trochę problemów czasowych miałem:-)
    e52 158.jpg
    2048 x 1536 - 848K
    e52 159.jpg
    1536 x 2048 - 802K
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Oki do przemyślenia, bo też myślę, gdzie będę trzymał CB, choć ostatnio rzadko używam.
    Zrobię mały OT po zerknięciu na tez zdjęcia. Co to za gumowe dywaniki masz i gdzie je kupiłeś? Pytam bo widzę, że mają fajną rzecz w postaci podstopnicy, której standardowo w Rapidzie i oryginalnych gumowych dywanikach brakuje.
    Po odpowiedzi koniec OT :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Spoko z tym OT:-) dywaniki dostałem od dilera przy zakupie auta. Ale też maja małą wadę jako nieoryginalne, że się trochę ściągają przy jeździe, bo nie mają tych otworów na zaczepy.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • A co w przypadku jeśli mamy Gniazdo multimedialne MDI ???
  • @dodan > musiałeś wiercić? czy dało się
    obejść tworzenie dziurek (np. taśma dwustronna)?
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Musiałem dwa wkręty wkręcić, żeby mocowanie radia przykręcić sorry, że dopiero teraz odpisuje ale gdzieś mi umkną ten temat:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?