FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Podsumowanie silnika 1.2 TSI
  • Druga generacja silnika
    Rapid LB | 1.2 CBZA 63kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 62 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dobra praca ciekawe zestawienie
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17, AMBIENTE/FRESH, Czerwień Corrida, 4000 km, Praga, Czechy
  • To właściwie podsumowanie EA211 a nie ogólnie 1.2 TSI. 
    EA111 jest tylko wspomniany a przydałoby się też go dobrze opisać/podsumować bo jeździ tego sporo jak nie więcej niż EA211 a informacja może przydać się dla kupujących używane Rapidy czy inne auta z grupy VAG z silnikiem 1.2 TSI EA111.
    Tym bardziej, że po ostatnich modyfikacjach od 2011 r. nie jest to zły silnik tylko trzeba pamiętać o słuchaniu silnika i okresowej wymianie rozrządu, z resztą jak w większości silników.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Dlaczego moje pytanie „ kto jest autorem tego tekstu”  zostało usunięte ?  Ktory moderator strzela focha ?
    Octavia I | 1,6 BFQ 102KM | MY10 | ?????? | Srebrny | EPI
  • to właściwie była prośba o podanie źródła ale potwierdzam. widziałem to i też czekałem na odpowiedź.
    dodatkowo rzeczywiście przydało by się coś o cbz
  • Nie napisałem właściwie nic nowego. Przeglądałem sporą chwilę forum, wykorzystałem kilka uwag od serwisantów i siadłem do klawiatury. Nie musiałem tego robić, jednak potencjalni nabywcy R z takim silnikiem mają w pigułce trochę informacji w jednym miejscu.
    Każdy może zrobić to samo, np. z silnikiem MPI, skrzynią biegów czy silnikiem Diesla. Tylko kto się tego podejmie?
    Mamy tu malkontentów, dla których wkład pracy oraz zestawienie nie jest ważne, a zabierają głos w zupełnie innej sprawie ... Trudno. Jeszcze raz potwierdziło się - nie warto nic robić.  
    Wokół mamy pełno "życzliwych" czy sąsiadów, którzy się uśmiechają, a tak naprawdę by potrafili wykorzystać jakiś ciężki kaliber. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 63kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 62 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • nie przesadzaj.
    to samo powiedziałeś u mnie w temacie kiedy to ja postanowiłem pochwalić się czymś co na forum może by się komuś przydało.
    chamskie to jest jedynie usuwanie postów.

z drugiej stron. no weź wklej ten opis spowrotem ;p
  • Gdzie te podsumowanie? Dobry temat.
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 13000km | Żory

• @jercen, gdzieś wcięło podsumowanie
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 19 700 | 3City | 6-F

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@bounty @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?