FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcje serwisowe
  • Czy wie ktoś coś o oficjalnych akcjach serwisowych Skody dla naszego Rapida? a może ma ktoś dostęp do ERWINA? :)
  • ja tam jeszcze o żadnej nie słyszałem, ale nie ma co czekać na takie akcje... lepiej żeby ich nie było ;)
  • Byłem dzisiaj w serwisie z moim R - i nic nie padło w sprawie akcji serwisowej.
    Co do ERWIN-a - nie mam a zamiast tego używam on-line odpowiednik ETKA - program (strona) po polsku, z większością modeli VAG. Wprawdzie jest to okrojona wersja - bez VIN czy bez wyszukiwania, ale dla naszych potrzeb wystarczająca.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ja byłem na akcji serwisowej dot. regulacji pokrywy bagażnika. Skoda nie zwraca kosztów dojazdu do serwisu z tego tytułu, można to zatem połączyć z jakąś inną wizytą w serwisie. Swoją droga to nie uczciwe, że organizują akcję, bo sprzedali, źle wyregulowane samochody i nie zwracają kosztów dojazdu.
  • Jak się można dowiedzieć, że jest akcja serwisowa i dotyczy naszego pojazdu?
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Ja mam problem z zamykaniem pokrywy bagażnika, ale nie słyszałem o żadnej akcji serwisowej.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Do mnie zadzwonili z salonu, gdzie kupowałem samochód i poinformowali, że samochód jest objęty taką akcją. Na stronie skody można wpisać numer VIN i wtedy może pojawić się informacja, ale dotyczy to tylko akcji przywoławczych a nie serwisowych (czyli właśnie nie dotyczy regulacji pokrywy bagażnika w skodzie). Akcje przywoławcze, jak wytłumaczyła mi Skoda, dotyczą rzeczy poważniejszych (np. zw. z bezpieczeństwem) a akcje serwisowe drobniejszych (np. regulacja bagażnika). Mój bagażnik słabo się zamykał, ale po akcji zamyka się już lepiej, więc @konwel może właśnie regulacja pokrywy bagażnika rozwiąże Twój problem.
  •  Jak macie daleko do serwisu to nie warto jechać.Regulacja klapy polega na obniżeniu dwóch odbojników, 2 min. pracy.
  • jeżeli tak, to faktycznie szkoda czasu;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ja teraz dostałem bon od swojego dealera Auto-Wimar, że do 30 listopada zmienią mi opony na zimówki za jedyne 50 zŁ:-))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Łaaaaał!
  • Też dostałem bon na wymianę opon, ale nie od dealera, przyszedł z jakiegoś innego adresu.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Widać rozsyłają każdemu. I do mnie przysłali. Tylko jeszcze nie mam zimówek :(
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Polecam porównać ceny z oferty co do zimówek w salonie zakupiłem pirelki snowcontrol seria3 za 800 komplet na rynku takie zimówki kosztują około1000 i data produkcji była 33 tydzień tego roku a w innych sklepach nikt tak nowych raczej nie posiada. Szukałem w kilku firmach i nikt nie przebił oferty salonu.
    A i pokrowce dali mi za 1.23 czyli sie opłaca.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • No faktycznie dobra cena tych pireli. Szkoda, że mi wcześniej tego nie przysłali, bo już kupiłem w lato Fuldy w sumie nie wiele taniej. a te pokrowce to na co? Na opony?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • http://sklep.auto-wimar.pl/pokrowce-na-kolo-opony-skoda-p-498.html
    Zapomniałem dodać jeszcze że dali mi ubezpieczenie opon za 1 zł. nie jest to jakiś szał ale zawsze lepsze to niż nic.
    A co do opon to jeszcze proponował mi barumy za 190 i unirojale za 180 tylko nie pamietam modeli ale i tak były to ceny których nikt nie przebił warto sprawdzać takie oferty i porównywać jak widać można zaoszczędzić trochę grosza.
    Niestety fuldy nie mieli na magazynie a szkoda

    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja przymierzam się do zakupu zimówek ale nie w Skodzie, bo zaśpiewali takie ceny, że mi kapcie spadły. Oj chyba nie polubię Skody w Lublinie...
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Jacek to przyjedź do Wimara i kup sobie pireli:- w sumie to jest dobra cena, a do Wawy z Lublina nie jest daleko:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Posiadam 1,2TSI  MY2016. Odwiedziłem serwis po zgłoszeniu wymiany języka w komputerze pokładowym z języka angielskiego na polski (z fabryki rapid przyjechał z językiem angielskim i dopiero sprawę załatwiła reklamacja w centrali ) i przy okazji okazało się że jest akcja serwisowa która polega na zmianie oprogramowania dla układu start/stop który ponoć wadliwie działa przy większych nachyleniach drogi. 
  • @mskrapi1980
    Może być związane z obecnie głośną afera VW. Dotyczyć miało z tego co czytałem to 2,0 i 1,6 TDI.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @Jedrek2015 Przecież język menu ustawić sobie można samemu w ustawieniach komputera. Kłania się instrukcja obsługi.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?