FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Siatki do bagażnika - spaceback
  • Witajcie. 
    Czy ktoś może interesował się tematem siatek do bagażnika? 
    Znalazłem na necie ale czerwone. Wolałbym czarne.
    Czy ktoś zna jakieś zamienniki? 
    Ewentualnie od innego modelu? 
    Będę wdzięczny za info :)
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • sprawdzone, zestaw siatek jest inny do space czy lift
    spaceback
    czerwone 5JJ065110
    czarne 5JJ065110C - maja uwagę że będą dostępne w pózźniejszym terminie
    liftback
    czerwone 5JA017700
    czarne 5JA065110
  • @alogator
    Skoro nie masz siatek, to nie zamówiłeś odpowiedniego pakietu? Masz haczyki do montażu siatek? Czytałem, że jeżeli nie zamówi się pakietu to nie ma również haczyków.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @konwel
    mam haczyki bo jest to wersja elegance. I jest je do czego przyczepić :)
    @GaPa
    własnie to samo sprawdziłem... dzięki :)
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  •  Do liftbacka w wersji elegance, siatki były w komlecie.(rocznik 2013)
  • no ja mam spacebacka - gdzie to sprawdzić bo na stronie skody jakoś nie mogę się doszukać :( 
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • już wiem : 
    przeszedłem przez konfigurator i siatki są do wybrania : 
    Pakiet funkcjonalny do bagażnika

    W skład pakietu wchodzą:

    • 3 siatki,
    • haczyki na torby-nieskładane,
    • zabudowane wnęki nad kołami.
    kosztuje to 250 zł 

    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Zamówiłem siatki w pakiecie pan w salonie w czasie odbioru powiedział że nie dali w fabryce, poprosił mnie o chwilkę cierpliwości i przynosi zestaw siatek z magazynu.
    Co prawda od octawi ale wszystko pasuje, dodatkowo siatki od octawi mają więcej zaczepów przydatne jeśli chcecie coś przypiąć.
    myślałem że to fanaberia wybierać takie dodatki lecz gdy kupicie np. warzywa i nie chcecie zbierać ich po krótkiej jeździe to warto je wybrać.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • czy do rapida active najubozsza wersja idzie dokupic siatki ???
  • Zakupić można, sprawdź tylko czy masz zaczepy mocujące na siatki, w wersji ambition są.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • a jak wyglądają te zaczepy ?? powaznie nie wiem :)
  • U mnie w liftbacku wygląda to tak...
    DSC_0012.jpg
    1920 x 1080 - 381K
    DSC_0011.jpg
    1920 x 1080 - 460K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • a w spacebacku wygląda to tak, a przy oparciu fotela przyczepia się do jego mocowań daje to więcej możliwości. jak bawiłem się z siatkami jest kilka możliwości ich zaczepienia trzeba wybrać najlepsze dla siebie.
    Zdjęcie0623.jpg
    1600 x 1200 - 451K
    Zdjęcie0622.jpg
    1600 x 1200 - 623K
    Zdjęcie0623.jpg
    1600 x 1200 - 451K
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Cezar - widzę, że chyba nie masz oryginalnych siatek. 
    Możesz dać namiary na Twój komplet i ew. jakieś foto całego bagażnika z nimi .
    Dzięki !
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Nie są to siatki od rapida tylko od octavi  dostałem je w serwisie jako zastępczy bo nie mieli oryginalnych. Postaram się zrobić kilka zdjęć (chwilowo nie mam możliwości).
    Dodam tylko że mam 3 siatki, jedna jest na całą powierzchnię bagażnika (6 zaczepów), druga jest na bok (prawy lub lewy), trzecia jest średnia po szerokości "kufra" (przód, tył lub skos jak jest potrzeba)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • alogator wedle życzenia przesyłam zdjęcia kufra i sposobu mocowania siatek
    Zdjęcie0626.jpg
    1600 x 1200 - 446K
    Zdjęcie0627.jpg
    1600 x 1200 - 662K
    Zdjęcie0628.jpg
    1600 x 1200 - 556K
    Zdjęcie0629.jpg
    1600 x 1200 - 604K
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • super ! Zatem wiem że śmiało mogę kupić siatki do Octavi. Zastanawiałem się nad oryginałami ale tak jak pisałem wcześniej - tylko w kolorze czerwonym więc lipa trochę. Dzięki bardzo :)
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Tak jak obiecałem. To jest jeszcze jedna możliwość zaczepienia siatki od octavi  w rapidzie dodatkowa zaleta 6 a nie 4 żabek przy siatce (bagażnik spaceback)

    Zdjęcie0634.jpg
    640 x 480 - 104K
    Zdjęcie0635.jpg
    640 x 480 - 106K
    Zdjęcie0636.jpg
    640 x 480 - 135K
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Witam. Czy komuś już pękł zaczep? Ja posiadam auto od 5 dni, bagażnika praktycznie nie używam. Przy zaczepianiu siatki zaczep (od największej siatki )się oderwał? Czy ktoś się już z tym spotkał i czy można to zareklamować? Dodam, że u mnie owe siatki były w standardzie.
    Rapid LB | 1.6 90KM | MY15 | Elegance Max | Szary metal metalizowany |
  • Przewoziłem juz butle z gazem jak i jakies inne większe pakunki i wsio pod siatką. Ładnie się rozciąga nic nie pęka. Ja bym się starał reklamować.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?