FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
MIB2 - Doposażenie w kamerę cofania LOW (retrofitting)
  • Jak kupisz i przetestujesz daj znać. Mam to samo radio i też chcę doposażyć w kamerki.
    Rapid LB / 1.0 TSI / MY2018 / Ambition / Srebrny Briliant / Kielce
  • Witam mam pytanie jaki musi być moduł PDC (partronic) aby obsługiwał obraz z kamery wraz z czujnikami ops?
  • Ja mam 5Q0 919 294 E bo mam czujniki z przodu i z tyłu.
    Raczej to radio obsługuje/wizualizuje kamerę i czujniki.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Radio z yeti obraz z kamery jest tylko nie ma wizualizacji ops pytanie czy to nie jest wina modułu pdc po jak zakoduje to pokazuje się tylko wizualizacja ops bez kamery a jak w radiu wyłączone ops to kamera działa
    ----------
    Radio mib std2 pq
    ----------
    Dał byś radę sprawdzić jaki masz moduł PDC mój 5JA919475A

    < m > Używaj opcji "Edytuj", nie pisz kolejnych postów jeden pod drugim.
    Nie zawadzi też, gdy zaczniesz używać znaków interpunkcyjnych...
  • Numer modułu PDC podałem w poprzednim poście.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • szymel35
    jaki masz samochód?
    jeśli >my15 to prawdopodobnie masz PDC w którym nie da się tego zrobić.
    temat był już rozkminiany przez mocarzy wydumek i dalej nie ma rozwiązania.

    edit:
    numer PDC który podałeś ma właśnie taki problem jak opisałeś.
    obecnie nie ma na to rozwiązania.
    z tego też powodu ja porzuciłem u siebie instalację takiej kamerki
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • To jest moduł 3k a jak wymienię na 7k ale tylko zrobię adaptacje na 3 czujniki które mam z tylu. Myślisz ze jest opcja?
  • niestety nie znam się aż tak na tym :(
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Witam. Czy ktos do radyjka 5JA035871C dokładał kamerke cofania i mu działa? Ja wlasnie dzis dolozylem ale nie wiem jak ja zakodowac :(
    Wrzucam wsteczny i mam obraz z czujnikow cofania a nie z kamerki. Ktos jest w stanie mi pomóc?

    5JA035871C mam takie radyjko w swojej skodzie. Dolozylem kamerke cofania tylko nie wiem jak zakodowac aby pojawil sie obraz :( Ktos pomoże?

    Czesc.
    Posiadam Rapida Spaceback z 2018 roku z radyjkiem  5JA 035 871C.
    Dołożyłem właśnie kamerkę cofania. Jednak jest brak obrazu z kamerki tylko z czujników cofania.
    Czy ktoś mi powie co mam zrobić aby to zadziałało?
    <mod> wpis przeniesiony z działu Montaż kamery cofania / Wyposażenie, wnętrze.

    witam. Ktos podpowie moze ?
    Mam radio 5JA035871C
    dolozylem sobie kamerke cofania ale nie wiem jak ja zakodowac aby dzialala :("(
    <mod> wpis przeniesiony z działu VCDS - Opisy bajtów/bitów w sterownikach / Kodowanie VCDS i adaptacje.

    Doferr 15:24
    Witam. Posiadam rapidka 2018 z radiem 5JA035871C.
    Dolozylem sobie kamerke cofania montowana w klapie bagaznika. Ktos wie jak to zakodowac aby obraz sie pojawil na radiu zamiast czujnikow cofania ?
    <mod> wpis przeniesiony z działu Witamy na Rapidklub.pl

    <mod> na forum łączymy posty/uzupełniamy swój wpis, nie wpisujemy jeden pod drugim ani w kilku wątkach równocześnie. Zapoznaj się z regulaminem forum. Jedno pytanie a wrzuciłeś je do 5 wątków.
    Kamerka działa od wersji J.
  • Pogooglałem i znalazłem jedynie info, że 5JA 035 871 C nie obsługuje kamerki (brak chipa video).
    5JA 035 871 D - takie obsługuje kamerkę.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Czyli aby kamerka zadziałała musze wymienic radio?
  • Rozważ wymianę radia na nieOEMowe, z Androidem. Np. na Aliexpress znajdziesz chyba takie dedykowane do Rapida (z odpowiednią ramką).
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Mogę oficjalnie potwierdzić, że radio z końcówką C niestety nie obsługuje kamery cofania. :(:( Za to z końcówką D już tak. Jakaś masakra

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?