FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spotkanie Rapidów - Górny Śląsk - Katowice
  • Trudno jest mówić o jakim zlocie - bez wcześniejszego pierwszego spotkania. Ponieważ odległości w kraju są spore - trudno liczyć, że ktoś pojedzie kilkaset km czy kilka godzin na pierwsze spotkanie.
    Mam propozycję - by zorganizować spotkanie na Górnym Śląsku, jeszcze przed okresem wakacyjnych urlopów.
    Może by tak w sobotę - 7 czerwca, o 15.00? Nie w piątek - bo wtedy spory ruch na drogach a część jest zajęta jeszcze pracą.
    Miejsce:
    1. Sportowa Dolina Dolomity - koło Tarnowskich Gór, parking, restauracja, miejsce dla spacerów (np. dzieci i żon),
    2. Chorzów - parking przy AKS Centrum Handlowe,
    3. Katowice - Katowicka - parking przy WSP TWP, obok pizzeria,
    4. Katowice - Dąbrówka Mała - parking przy TTW, obok knajpka.

    Sporo osób zastanawiało się i pisało o spotkaniu. Może tym razem znajdzie się grupa zainteresowanych, którzy dojadą, będą w stanie podzielić się swoimi uwagami i doświadczeniem.
    Temat zostawiam otwarty. Jeżeli znajdzie się grupa kilku chętnych (na jeden termin i miejsce), wtedy możemy "dopracować" program spotkania.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Może dałoby na początek zrobic listę użytkowników plus zaznaczyć kto skąd zeby sie zorientować gdzie ilu nas jest. Mysle ze póki co za mało na jakiś ogólnopolski zlot ale lokalne ;) dlaczego nie.
    Co do Śląska - często wiele ekip robi spotkania przy CH 3Stawy Katowice
  • 7 mam niestety impreze w każdym innym terminie by mi pasowało i jestem chętny
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Żeby nie wprowadzać zamętu na ogólnym temacie zloty - temat spotkania w Katowicach przeniosłem i kontynuuję w tym miejscu.
    Tak więc w najbliższy piątek, 25 lipca - spotkanie dla wszystkich chętnych Rapidowców.
    Godzina 17.00 - parking przy Ikei Katowice. Poziom górny. W razie niepogody - schodzimy o poziom niżej - do podziemnego parkingu.
    Miło by było - by przed przyjazdem dać znać, tu na forum - ile nas będzie. To będzie forma prezentacji - kto się pokaże na spotkaniu.
    Będę srebrnym R liftback.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • W sobotę, 22 listopada 2014 będzie kolejne spotkanie pojazdów m. Skoda, w tym i Rapidów. Spotkanie o 15 godz. w Lašské Jizbě - Sedliště. http://www.lasskajizba.com/
    Więcej info znajduje się na stronie http://forum.skodahome.cz/topic/119176-moravskoslezsk%C3%BD-kraj-co-takhle-uspo%C5%99%C3%A1dat-n%C4%...
    Sam się tam wybieram. Jest okazja do wymiany spostrzeżeń, prezentacji swoich 4 kółek, przy okazji mała degustacja lokalnych specjałów kulinarnych.
    Miejscowość Sedliste jest położona ok. 30 km od przejścia granicznego w Cieszynie albo 50 km od przejścia granicznego w Gorzyczkach na autostradzie A1.  
    Dla chętnych służę radą i nawiązaniem kontaktów z dalszymi użytkownikami Rapidów.
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Zbliża się wiosna. Pora na pierwsze spotkanie Rapidów w 2015.
    Spotkanie otwarte dla wszystkich chętnych, niezależnie od wersji nadwozia, silnika i koloru :)
    Proponuję termin17 kwietnia, piątek, po południu - 17-18 godz,
    lub 18 kwietnia, sobota, do południa - 9-10 godz.
    Proponuję miejsce (do uzgodnienia) w rejonie Katowic, np. parking A, B przy NOSPR - 200 m od Spodka albo parking górny przy Ikea w Katowicach. Parking przy NOSPR jest bardzo pojemny, bez opłat. Jak nie ma innej imprezy - to jest minimalnie zajęty. A okolica wokół NOSPR jest warta zobaczenia.
    Proszę o informację - sugestie, co do terminu i miejsca. Pierwsi chętni już są.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ja odpadam, za daleko z Gdańska, chyba że jakiś wypad mi się trafi w interesach to z miłą chęcią...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty - byłbyś miłym gościem, może i honorowym ...
    Zapraszam :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • O jak miło!
    Ja mogę w piątek lub sobotę rano, co do niedzieli to jeszcze nie wiem...
  • @kros - miło by było Cię spotkać :) Ale nie przewiduję, że spotkanie przeciągnie się do niedzieli. No chyba że na jakim małym priv. Rozumiem - że jesteś na spotkaniu za tydzień :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • No taki krótki spocik pt-nd hahaha...
    W każdym razie dołożę starań aby się pojawić, ale że muszę spota wpleść między inne plany to zależy jaką ostatecznie porę uzgodnimy :)
  • Chętnie skorzystam z zaproszenia na sobotę ;)
  • U Was się udało, szkoda, że ode mnie jest spory kawałek choć to nie jakiś problem. Termin większy... udanego spotkania :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • No a mnie się sypią plany, sobota rano odpada, niedziela nie wiem, piątek nie wiem... :/
    Będę śledził wątek jak się uda to się wpasuję, ale zmienia mi się jak w kalejdoskopie...
  • Potwierdzam udział. Optuję za sobotą przy NOSPR, ale oczywiście dostosuję się do większości jeżeli byłaby wola na piątek.
    Do zobaczenia.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Kalendarz zmienia się co chwilę z dnia na dalszy ...
    No to zbliżamy się do soboty, 18 kwietnia. Godz. 9.00 - parking przy NOSPR.
    Proponuję tylną część parkingu.
    Nadal spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych.
    Liczę, że pogoda jak i humory dopiszą.
    Każda podpowiedź czy propozycja mile widziana.
    Pozdr 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Liczę na to że wiosna zachęci do częstszych spotkań, bawcie się dobrze!
  • Witam. Jestem nowy ;-) 
    W środę odbieram Rapkę L tsi 1,2 105 km.
    Mogę się dopisać ??
    Pzdr
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • Witam Waski !
    Cierpliwości do środy!
    A jak już będziesz miał czym jeździć - to jesteś mile widziany!
    Jaką masz zamówioną konfigurację?
    Wiesz jak dojechać?
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzięki ...
    Moja wybranka to Ambition Max niestety póki co bez alu :-(
    Nie mogę rozszyfrować tego NOSPR ... Czy to będą te nowe budowle przed Spodkiem jadąc od Sosnowca, Częstochowy ??
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?