FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spotkanie Rapidów - Górny Śląsk - Katowice
  • I super propozycja ;-) tylko czemu mam do Was tak daleko ;-)
    ps. fotek napstrykajcie, abyśmy mogli choć musnąć atmosfery tego spotkania ;-) Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Inicjatywa @jercen jak zwykle świetna. Szkoda, że taka odległość.. :(
    A co do miejsca to proponuje coś bliżej centrum kraju ;)
    Tu u nas jakoś niemrawo a kilka razy próbowałem temat podjąć.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Pogoda robi się niemal zimowa. Spotkanie aktualne :) niezależnie od pogody.
    Jedyny warunek - przyjeżdżamy na zimówkach !
    Można zabrać towarzysza - towarzyszkę, a katary i grypy proszę pozostawić w domach :) 
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Gdzie jest dokladnie wasze miejsce spotkan ;) ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Proponowane miejsce to parking obok NOSPR-u (Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia) w centrum Katowic. Jest to 100 m od Międzynarodowego Centrum Kongresowego i ok. 200 m od Spodka. Z drugiej strony parkingu jest Muzeum Śląskie z charakterystycznym szybem.
    parking.jpg
    775 x 542 - 471K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dla przypomnienia - w pierwszą sobotę grudnia, o 10 godz. będzie spotkanie Rapidów.
    Szczegóły podane są wyżej. Kto jeszcze nie zaplanował i nie zarezerwował czasu - najwyższa pora :)
    Pozdrawiam 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jest środa. Pozostały zatem niecałe 3 dni do spotkania :)
    Czyli: SOBOTA, godz. 10.00, PARKING przy NOSPR.
    Do zobaczenia !

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam,kolego @jercen,z chęcią bym się stawił na takie spotkanie klubowiczów,ale jeszcze nie w tym roku,powód to spotkanie barbórkowe w tym czasie,a że jestem organizatorem tej górniczej biesiady to pracy będę miał już od rana.
    Podsumowując,jak się mówi,"co się odwlecze to nie uciecze"-tak więc do następnego razu,a może i wcześniej w okresie letnim,jestem z Wami i dajcie znowu kilka fotek z tego spotkania.
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Czy spotkanie aktualne?
  • Ja ostatecznie nie mogę dojechać :-( ale wiem, że aktualne :-).
    Życzę udanego spotkania
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Spotkanie aktualne.
    Pogoda zamówiona. A będzie coraz cieplej.
    Zapraszam.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Nie chcę zakładać nowego wątku, dlatego pozostałem w tym.
    Kto ma możliwość i ochotę na wiosenne spotkanie Rapidów w najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2016, między 13 a 14 godz? Tym razem nie Katowice - a Gliwice.
    Proponowane miejsce to parking centrum handlowego Europa Centralna. Przy wjeździe na ostatnie (wewnętrzne) rondo na terenie parkingu skręcić w prawo (napis Tesco na wprost) i na końcu drogi skręcić w prawo (Tesco zostaje w tyle po lewej). Praktycznie na końcu tej części parkingu.
    Dla chętnych podam więcej wiadomości.
    Proszę o podawanie swoich propozycji czasu czy miejsca.
    Pozdrawiam
    mapa spotkania EC.jpg
    1000 x 650 - 225K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Fajnie bo blisko, lecz ja będę w tym czasie kilka km dalej. 
    ps. czy ktoś się wybiera na Runmageddon?
    https://www.youtube.com/watch?v=cdArk4tUll8
  • Zwróciłem się do kilku klubowiczów z propozycją spotkania Rapidów.
    Dziękuję wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na propozycję spotkania.
    Z podanych terminów (19/20 oraz 26/27 sierpnia) większość była za sobotą, 27 sierpnia o 10.00 w centrum Katowic.
    Konkretnie chodzi o parking nad budynkiem NOSPR, na wysokości Centrum Kongresowego, tam gdzie były poprzednie spotkania.  
    Małe pocieszenie dla tych, którzy proponowali spotkanie w pierwszym podanym weekendzie: sądzę - że to najbliższe jest jednym z wielu, kolejnych spotkań. I będą następne :)
    Zatem: zapraszam wszystkich sympatyków i zwolenników Skody Rapid oraz wszystkich klubowiczów na kolejne spotkanie samochodów marki Rapid.
    Szczególnie zapraszam wszystkich klubowiczów, którzy już byli na spotkaniu w centrum Katowic.
    Proszę o wpisy zainteresowanych. Również uwagi i dalsze propozycje są mile widziane.
    Na spotkaniu jest miejsce dla weteranów jak i nowych właścicieli R, wszystkich "szczepów" silnikowych, przekładniowych, nadwoziowych i koloru.
    Zamówić pogodę, zabrać trochę humoru, no i koniecznie nie zapomnieć o Rapidzie :)
    Sobota - 27 sierpnia, godz. 10.00, parking przy NOSPR.
    Do zobaczenia!
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Przykro mi jest, ale w tym terminie będę we Wrocławiu, koncert Rammsteina. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. 
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Sobota 27 termin niezły , ale konkretnie potwierdze na tygodniu
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Ja już od dawna czekałem na propozycję zlotu ale niestety termin wakacyjny nie jest zbytnio trafiony dla mnie... 
    Rapid LB | 1.0 110KM CHCZ | MY18 | Ambition Max | 163200km | Sosnowiec
  • Patrząc na prognozę pogody, zapowiada się ciepły, letni i słoneczny weekend. Okazja do wyjazdu czy innego, miłego spędzenia czasu. Stąd też brak zainteresowania spotkania się w grupie klubowiczów.
    Chyba że jeszcze pokaże się kilka wpisów potwierdzających udział w spotkaniu.
    Jak mówią - co się odwlecze ...
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • mi termin jak najbardziej podpowiada bo będę na urlopie ale niestety mam miesięczną córeczkę wiec niestety nie będę mógł przyjechać bo mama mnie puści a chętnie bym się pokazał pierwszy raz ze swoim sprzętem
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • A może by tak coś zorganizować np. w Katowicach w jakąś sobotę? :) 
    Rapid LB | 1.0 110KM CHCZ | MY18 | Ambition Max | 163200km | Sosnowiec

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?