FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spotkanie Rapidów - Górny Śląsk - Katowice
  • NOSPR - Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Jadąc od Sosnowca po prawej stronie jest Muzeum Śląskie, następnie NOSPR z opisanym parkingiem w postach powyżej , następnie Centrum Kongresowe - częściowo otwarte, następnie Spodek.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Dzięki.
    Jak mi nic nie wyskoczy to podjadę.
    Pzdr
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • Jak macie jakieś fotki po spotkaniu to wrzućcie
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  •  
    rapidklub 2.jpg
    620 x 392 - 178K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Pogoda - nieciekawa. Jeszcze ranek zapowiadał się pięknie, słońce, ale wkrótce nadciągnęły chmury. Zrobiło się wietrznie, zimno. Pusty, cichy parking. Wokół charakterystyczne elementy Katowic, no i dopiero co oddane Centrum Kongresowe z platformą widokową.
    O 9 godz. zjawiły się pierwsze Rapidy. Przy takiej pogodzie trochę nas przewiało. Jednak możliwość porozmawiania, zobaczenia, czy porównania do innych autek forumowiczów - dała dużo.
    Trochę za wczesna pora, jak na wspólną kawę w pobliskim NOSPR. To już następnym razem. Chyba pod koniec czerwca.
    Miło było. Ciekawie. Na następnym spotkaniu (przy sprzyjającej aurze) będzie więcej czasu na rozmowy i dalsze spostrzeżenia. Ci co byli - najlepiej sami ocenią to spotkanie. Do następnego!
    A na razie - kilka fotek z wiosennego spotkania.  
    Pozdrawiam
    foto m 01.jpg
    800 x 600 - 269K
    foto m 02.jpg
    800 x 600 - 282K
    foto m 03.jpg
    800 x 600 - 306K
    foto m 04.jpg
    800 x 600 - 336K
    foto m 05.jpg
    800 x 600 - 310K
    foto m 06.jpg
    800 x 600 - 330K
    foto m 07.jpg
    800 x 600 - 300K
    foto m 08.jpg
    800 x 600 - 294K
    foto m 09.jpg
    800 x 600 - 303K
    foto m 10.jpg
    800 x 600 - 319K
    foto m 11.jpg
    800 x 600 - 280K
    foto m 12.jpg
    800 x 600 - 275K
    foto m 13.jpg
    800 x 600 - 303K
    foto m 14.jpg
    800 x 600 - 312K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Czołem.
    Dziwna sytuacja... Byłem na parkingu przy NOSPR i nikogo nie zastałem... no może troszkę się spóźniłem... jakieś 45 minut... ale, że to już po było?... czy nikt się nie pofatygował?
    Pozdro!
  • Fajnie, że się udało. Zrobi się cieplej i pewnie przyjedzie więcej osób. Następnym razem może bliżej Wrocławia?:)
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Dzięki jeszcze raz za spotkanie ;)
    Porozmawianie, porównanie aut, poznanie kolegów bezcenne. Do następnego spotkania w czerwcu przy lepszej pogodzie.
    BogMat - spotkanie było 5 rapidków, niestety pogoda była bardzo nieciekawa (strasznie zimno i wietrznie) musieliśmy się minąć tyle co.
  • No i pora szalona ;(
  • @kros - no a gdzie Ty byłeś? Wszyscy czekali na Ciebie  :)
    Już dzisiaj planuj sobie w drugiej połowie czerwca spotkanie w Katowicach - a nie gdzieś nad morzem ...
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Pozwalam sobie w imieniu tych którzy przybyli na spotkanie podziękować kol. jercen za zorganizowanie spotkania. Pogoda naprawdę nie dopisała, ale warto było. Z przyjemnością spotkam się ponownie przy lepszej pogodzie.
    Pozdrawiam jeszcze raz Wszystkich przybyłych.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Mała statystyka ze spotkania - górą kolor niebieski ( 40% ), oraz górą silnik 1.2 86 KM ( 60% ). - wszystko z przymrużeniem oka. Statystyki są dla tych którzy je publikują.
    Pozdrawiam
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Gratulacje udanego spotkania Rapidów.
    Bardzo fajne foty!
    pozdrowienia
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Bo niebieskie jest piękne ;-) 
    Jercen, a pamiętasz jak mam na imię ????
    He he, pozdrawiam i w czerwcu również się piszę. 
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • Pierwsza literka to chyba ... M  :)
    Dzięki Tobie przynajmniej Twój kolor autka prowadzi w rankingu :)
    Cieszę się, bo coraz więcej mamy chętnych na czerwcowe spotkanie.
    Oczywiście, stali bywalcy są bardzo mile widziani !
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Czołem.
    @kornik faktycznie musieliśmy się minąć... nawet dokładniej mijałem się na wjeździe na parking z jakimś niebieskim LB :)
    Szkoda, bo przyjechaliśmy z żoną w zestawie Octavia + Rapid... wiele było na tym forum porównań O IV z Rapidem...
    No i ta godzina spotkania... 9 rano w sobotę - to prawie świt :)
    Mam nadzieję, że następnym razem się uda!
    Pozdrawiam!
  • Jeszcze kilka zdjęć z miłego spotkania w Katowicach :)
    _DSC6515.JPG
    7360 x 4912 - 1M
    _DSC6516_1.jpg
    7360 x 4912 - 2M
    _DSC6517.JPG
    7360 x 4912 - 1M
    _DSC6518_1.jpg
    7360 x 4912 - 2M
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • @BogMat To już jest O IV, coś przegapiłem ?
  • @jercen
    żałuję, żałuję, ale ale co się odwlecze to...
    Milej niedzieli!
  • @gumol - fajne fotki! Dzięki :)
    Widać - pogoda nie zawsze jest w stanie pokrzyżować całkiem plany. Nam trochę przeszkadzał wiatr - ale i tak było miło i ciekawie.

    @BogMat - po info, że masz 2 x 4, ranking spotkania dopiero wzrośnie :)
    Faktycznie, szkoda że nie było nam dane spotkać się w tym samym czasie ... 
    Pozdrawiam :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?