FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Galka zmiany biegow - kapselek
  • Popatrzcie różnice miedzy gałka z radpia a ta z octavi (tu akurat w wersji RED ale to dlatego ze łatwiej znaleźć dobre zdjęcia)

    Wersja Rapid
    image

    Wersja Octavia
    image

    Myślice ze da sie dokupić i wymienić sam ten kapselek czarny ??? W wersji od Octavi sa ładne chromowane napisy a w Rapidze ponuro czarno (nawet w wersji elegance)

    Wydaje mi sie ze jest on osobno w ETCE (wciskany czy klejony ???). Jakby kosztował ze 30 zl to bym go brał (w mysl zasady im więcej chromu tym lepiej :) )
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Gałka za 30zł... oryginalna? Uwielbiam patrzeć na Twoje optymistyczne podejście do świata...
    Standardowo są razem z mieszkiem, jako komplet, od 200 w górę...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • A wszystko to dla  chromowanych cyferek... szkoda kasy
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • nie cała gałka tylko ten kapselek :), gałka do octavi to 208 zl
    ps. w nowej fabi tez jest ten kapselek chromowany z tego co widze na zdjeciach na Skoda auto ale tam te zdjecia czasami tuningowane sa :)
    5E0798117 - kapselek w octavi,yeti i superbie
    5JA798116 - kapselek w rapidzie i nowej fabii
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @David , jeśli krisr77 chce to niech kupi dekielek nawet za 500zł jak sobie może pozwolić , pytanie czy się da? Nie rozumiem Twojej wypowiedzi.
  • panowie po  co ta spinka :)
    te nakładki sa dostepne i to wlasnie w takich cenach
    http://allegro.pl/nakladka-galki-zmiany-biegow-skoda-octavia-ii-chro-i4760796686.html
    (tutaj co prawda do octavi 2 ale wydaje mi sie ze do 3 bedzie w podobniej cenie)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • fajnie wyglada, bedzie to pasować do naszych R.?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • ta z allegro nie. ale ta z octavi 3 juz tak. musze else-win zassac testowo - zobaczymy jak to sie montuje
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • no tylko ze ta z O3 rzeczywiscie szału nie robi
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • ale ta O3 jest taka sam jak w rapidzie tylko ma te chromowane napisy i czarny piano plastik
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Jakbyś kiedyś zmieniał kapselek daj znać jak to wyszło, ile kosztowało i daj zdjęcie z efektów pracy :). Miałem przez weekend O3 w ręku ale szczerze mówiąc jakoś nie zwróciłem uwagi na taki element :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no jak beda to 3/4 dyszki i jest na wcisk nie klejone to bede kombinował - przy najbliższej okazji wypytam dealera
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • a ja polecam coś takiego;-) myślę, że w 15 zeta się zmieści.
    gałka_dzwigni_zmiany_biegów_stylowa_Szukaj_w_Google_2014_11_05_23_00_20.jpg
    359 x 377 - 31K
  • Miałem coś takiego we Fiacie 126p :) Tam to nieźle pasowało :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Wysłałem zapytanie do dealera zobaczymy :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @mikolaj Bajerrr :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • A mnie pasuje taka jaka jest, przynajmniej się "chrom" nie wytrze na kapselku ;)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • zawsze będzie w schowku stary dekielek na gorsze czasy. a z tego co sie zooreintowalm to prędzej to sie zacznie wycierać ale ta eko skora na gałce :)
    tak czy owak wysłane zapytanie do dealera  ale coś milczy chyba trudny temat mu zadałem :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • tez mi takie drobiazgi zupełnie nie przeszkadzają :-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • krisr77 nie wiem czy to jest to ale chyba tak sprawdź http://allegro.pl/org-nakladka-galki-zmiany-biegow-octavia-ii-6-bieg-i4747831124.html

    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • nie, to jest od 2-ki, zupełnie inna - musi byc z OC 3 czy tam Yeti
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?