FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio Swing !!! jak zaprogramować?
  • Trzeba tutaj zaznaczyć, że jest duża różnica w dźwięku z przodu a z tyłu. Siedząc na tylnej kanapie, słuchając muzyki z nośnika CD, dźwięk jest bardzo przyjemny (oczywiście delikatnie trzeba podbić niskie i średnie). Polecam każdemu sprawdzić. Kolejną kwestią jest to jak dana stacja jest odbierana (chodzi mi o radio), i też jak zmiksowany/zmasterowany jest dany kawałek.
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie

  • Maciek_1991 w salonie jak już pisałem kod powinni dac tobie bez jakichkolwiek opłat jak kupujesz telefon to pinu też nie maja prawa tobie dać ?? andrzej i ja w salonie dostaliśmy bez problemu nawet sprzedawca sam wpisał kod, ten u ciebie jakiś niepoważny
    wpisz tylko jaki salon to go ludzie będą omijać i wtedy morze poprawi się obsługa. Irytują mnie takie firmy traktujące klienta jak zło konieczne.

    andrzejn a jak wrażenia z amundsena ? przecie tez miałeś przyjemność jechać takim egzemplarzem  ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @Maciek_1991 - zadzwoń lub podjedź autem do jakiegokolwiek innego dealera Skody. Twoje dane są zapisane w systemie, więc każde ASO ma dostęp do twojego konta.
  • @cezar
    miałem przyjemność jazdy Twoim autkiem :), jednak bardziej skupiłem sie na wwrażeniach z samej jazdy niz na słuchaniu radia :), ale na najbliższym spotcie możemy również porównać audio w poszczególnych autach.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • nie widzę problemu możemy ciekawi mnie wynik porównania
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat możliwości podłączenia tradycyjnej zmieniarki cd (np. w bagażniku czy schowku) do radia Swing.Jakieś propozycje zmieniarek i kabelków z grupy VW bywają na Allegro ale jestem "ciemny" w tych sprawach.Wiem że to "staroświeckie" rozwiązanie oraz posiadam wejście MIDI (cena chyba 500zł to naciąganie na kasę) ale jestem posiadaczem kilku tysięcy płyt cd i zgrywanie tego oraz szczególnie jakieś katalogowanie mija się z celem.Producenci aut już od jakiegoś czasu zapomnieli o takich "przypadkach" proponując np.tzw "cyfrowe zmieniarki" albo wejścia MIDI (USB i AUX).
    LB 1.4 TSI DSG MY14
  • @newman - masz chyba na myśli MDI, bo nie wydaje mi się by tak proste radio jak SWING miało możliwość komunikacji z instrumentami muzycznymi ;) Z tego co mi wiadomo nie ma możliwości podłączenia jakiegokolwiek zewnętrznego źródła dźwięku do tego radyjka z pominięciem interfejsu MDI lub złącza AUX. Jesteś niestety chyba skazany na zewnętrzny HDD lub pendrive. Z resztą sama instrukcja (od strony 10) milczy na temat zmieniarek.
  • Tak oczywiście chodziło o MDI.Niestety pendrive czy HDD są ograniczone nie tylko ilością katalogów i podkatalogów (o czym chyba w instrukcji) ale też pojemnością (na to pytanie o pojemność nikt w salonie nie potrafił odpowiedzieć) według mnie max. 8GB co oznacza nic (można założyć że 2GB pendriva to ok. 20 zgranych przeciętnych płyt cd)
    LB 1.4 TSI DSG MY14
  • Ja używam pena 16GB GOODRAM i odczytuje bez problemu. W porównaniu z 1GB inicjalizacja MDI wydłuża się 4-krotnie (ok. 10 sekund), ale to jedyna niedogodność. Możliwe, że to wina samego pena, który jest dość powolny. Moim zdaniem pojemność nie ma znaczenia, a jedynie fakt by napęd miał FAT-16 lub 32 zamiast NTFS. W instrukcji znalazłem tylko info, że w danym katalogu nie może się znajdować naraz więcej niż 1.000 plików.
  •  Czy ktoś może orientuje się co oznaczają ? : Q:weak
                                                                      NK:0
                                                                      MP:0
                                                                      HW/SW

    Swing.JPG
    3104 x 1746 - 920K
  • Q:..... - to masz jakość
    NK:... - nie wiem ?
    MP: ... - nie wiem ?
    HW/SW - nr wersji sprzętu/ nr wersji oprogramowania

    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Witam,

    Czy do nowego Rapid (radio Swing) da się podłączyć jakiś zewnętrzny/przenośny odtwarzacz CD/zmieniarkę (przez AUX lub USB)?
  • Widać moc sygnału radiowego poszczególnych stacji radiowych. Do takiego radia jak wyżej powinno sie dać jak w RCD 310 podłączyć mediain na usb. Sam kabel nie wystarczy.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?